Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Nemanja Lakić-Pešić napustio Javor. Kod nas nije bio loš, iz Radničkog je otišao u Austriju.
NZM kakav je sad? Iskustvo ima sigurno...
Spor je bio onda kao JŽ...ne verujem da je dobio na brzini...

JŽ...jugoslovenske železnice

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 2
Link to comment

Nudili nam Vidosavljevića "Crnog" na pozajmicu....nismo ga 'teli pa je poDpisao za Kragujevac....

Svašta od nji' ... nude nam Topličanina-Nišliju, a ne nekog iz Preljinu ili Mrčajevci....ne prolazi to kad nas.....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Tužno 1
Link to comment

I još nešto...zamolio bih poslovično dobro obaveštene ljubitelje našeg kluba, ljude bliske klubu i ostale kojima Radnički u srcu, ako imaju koje obaveštenje da li se radi nešto oko stadiona kako bi se doveo u funkciju za utakmicu protiv Gzire ili onog drugog, svejedno....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
4 hours ago, RealNIš said:

Nemanja Lakić-Pešić napustio Javor. Kod nas nije bio loš, iz Radničkog je otišao u Austriju.

NZM kakav je sad? Iskustvo ima sigurno...

Ne uklapa se u napadacki fudbal vise je bunkerica igrac gde ne treba brzina jer je on doslovno nema.

  • +1 1
Link to comment

Video sam ideju na instagramu za grb povodom stogodišnjice pa rekoh da podelim s vama, šta mislite hoće li biti neki posebni dresovi za stogodišnjicu? Jel i dalje macron sponzor zna li se šta? Poznavajući naš marketing tim ne greje me sunce, ali ajde da vidimo..

fkrn 19232023.png

Link to comment

Ako je nuđen Vidosavljević na pozajmicu onda je sasvim normalno sto je odbijeno. Tu bi tek pali kad bi razigravali Cukine igrače, makar on bio i Nišlija.
LakićPešić je i onda bio prosečan igrač, a kamo li danas.... Nama treba mnogo bolji stoper ili potencijal za dobrog stopera.
Ko je ovaj Arauho, zna li se?

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Video sam ideju na instagramu za grb povodom stogodišnjice pa rekoh da podelim s vama, šta mislite hoće li biti neki posebni dresovi za stogodišnjicu? Jel i dalje macron sponzor zna li se šta? Poznavajući naš marketing tim ne greje me sunce, ali ajde da vidimo..
1697975574_fkrn19232023.thumb.png.401375c92e8094ec7825f3be5652a1d2.png
Koliko znam ugovor sa Macronom je istekao i sve je dogovoreno s drugim sponzorom, a to je Beltona. Samo Treb da se ozvaniči ta saradnja...
Ako su tačne inf....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
11 minutes ago, Boki Nis said:

Ako je nuđen Vidosavljević na pozajmicu onda je sasvim normalno sto je odbijeno. Tu bi tek pali kad bi razigravali Cukine igrače, makar on bio i Nišlija.

Misliš da će Čačani i drugi "veterani" više da pokažu za 6 meseci....da su bolja opcija ?

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Misliš da će Čačani i drugi "veterani" više da pokažu za 6 meseci....da su bolja opcija ?

Ne znam dal ce da pokazu ,ali razigravanje bilo cijih igraca bez otkupne klauzule je neozbiljno za klub koji pretenduje da bude u vrhu tabele.

Ja sam bio i protivnik pozajmice i igraca iz Zvezde i onda kad smo bili mnogo slabiji,a kamo li ad iz Cuke.Sto bi njemu dizali cenu kad mozemo nekom svom igracu.....mozda se pojavi opet neki Mitrovic. Malo je nas ko je verovao u njega kad je dosao....mnogo se vise pricalo o tome ko ga je doveo....

Link to comment
Ne znam dal ce da pokazu ,ali razigravanje bilo cijih igraca bez otkupne klauzule je neozbiljno za klub koji pretenduje da bude u vrhu tabele.
Ja sam bio i protivnik pozajmice i igraca iz Zvezde i onda kad smo bili mnogo slabiji,a kamo li ad iz Cuke.Sto bi njemu dizali cenu kad mozemo nekom svom igracu.....mozda se pojavi opet neki Mitrovic. Malo je nas ko je verovao u njega kad je dosao....mnogo se vise pricalo o tome ko ga je doveo....
Da, podsetio si me...morao je da potpiše sa Čukom novi ugovor na godinu dana, oa onda na pozajmicu...ne zakopčavaju se ni oni od pozadi. Misliš da bi nam dao Partizan Štulića pod takvim uslovima, da nisu procenili da ne mogu da profitiraju ako ga samo stave na transfer. Ovo je daleko veći potencijal od njega. Takve "desetke" kod nas možeš na prste da izbrojiš. Ja, evo, osim njega i Nišića ne mogu da se setim nikoga na tom nivou....ne bi izgubili ništa da je ovde...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Da, podsetio si me...morao je da potpiše sa Čukom novi ugovor na godinu dana, oa onda na pozajmicu...ne zakopčavaju se ni oni od pozadi. Misliš da bi nam dao Partizan Štulića pod takvim uslovima, da nisu procenili da ne mogu da profitiraju ako ga samo stave na transfer. Ovo je daleko veći potencijal od njega. Takve "desetke" kod nas možeš na prste da izbrojiš. Ja, evo, osim njega i Nišića ne mogu da se setim nikoga na tom nivou....ne bi izgubili ništa da je ovde...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Stulic je macka u dzaku,a ova sezona ce pokazati da li su pogodili s njim ili ne.

Partizan je dobio procente za njega ,a verovatno su procenili da je on mnogo manji potencijal od Milovanovica koga sad guraju i da bi im Stulic bio samo teret.Ovako racunaju na neku pristojnu sumu i da ce opet profitirati bez da imaju obaveze prema njemu...

Za ovo drugo i da se slozimo da je tako opet je pitanje sta bi on pokazao ovde.On je igrac koji tek treba da se dokaze skoro kao i Stulic.Meni nije jasno zasto ga Cuka daje na pozajmicu ako je stvarno toliko dobar...

Link to comment



Meni nije jasno zasto ga Cuka daje na pozajmicu ako je stvarno toliko dobar...

Zato što ima jakog menadžera i ne mogu da manipulišu s njim. Bile su razne ucene, grejanje klupe bez potrebe i još svašta nešto, da ne pominjem ovde...



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Ne znam dal ce da pokazu ,ali razigravanje bilo cijih igraca bez otkupne klauzule je neozbiljno za klub koji pretenduje da bude u vrhu tabele.

 

.....zaboravih.....pogotovu sada kada je Mitrović na izlaznim vratima...

  • +1 1
Link to comment

Ako igraču stoji opcija otkupa u ugovoru klub koji tu sumu ponudi dobija igrača za tu sumu. Izuzetak može biti novi ugovor sa većom otkupnim klauzulom.Trenutno  takav ugovor ima Mitrović i Malme je zatražio od kluba račun i instrukcije za uplatu 500 000 € . Ako klub u propisanom roku ne odgovori ili

 ne priloži novi ugovor sa datumom overe pre poslate ponude sledi tužba UEFI FIFI  i klub će biti primoran na transfer uz adekvatne novčane sankcije zbog ne poštovanja pravila.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...