Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Katastrofalna sezona, od samog starta jos. Bas mucenje od fudbala, sem nekoliko solidnih utakmica. Al dobro, uvek moze gore, svasta je bilo. A da ne bi bilo gore onda krajnje vreme da se svi lepo pokupe iz uprave i odu si. 

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Gradina said:

Do kraja prvenstva mi možemo samo po bod da isčupamo od Spartaka i Javora, tj da se nadamo tome

i da nas u baraž ne očuka Želja Pančevo ili IMT ... samo što su njihovi sponzori žešći likovi nego ova naša blgarska mućka....možemo posle samo da kukamo da se fuzionišemo s paprikari....jer vrv nas Popovac neće....

Link to comment

Jedinog spica i golgetera koga imamo je Skrbic. Dobro je sto ce da podize kondiciju i duze ce moci da igra kako vreme prolazi. Da li ce to biti dovoljno to je pitanje?

Stojanovic je jedna velika rupa, jako neozbiljan igrac, treba pokusati sa Gakuom. Varga je bolje igrao od Andrica. Da ne nabrajam, nemamo ni jednog raspolozenog igraca. Slabo se pomeraju linije tima. Kad jurimo u napad kasnimo, kad jurimo u odbranu kasnimo... Mislim da su optereceni defanzivnim zadacima kako god to zvucalo.

Da bi ovaj tim izgledao ozbiljnije trebaju nam ponovo bekovi, zadnji vezni i bar jedno ljudsko krilo kao i Skrbic u napadu

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

... Mislim da su optereceni defanzivnim zadacima

Prijatelju nema više fudbala bez defanzive svih igrača . Vreme Pipa Inzagija je davna prošlost fudbala. Ako ne možeš da trčiš  (10-tak km po utakmici ) onda nisi za fudbal

Link to comment
28 minutes ago, Constantin said:

i da nas u baraž ne očuka Želja Pančevo ili IMT ... samo što su njihovi sponzori žešći likovi nego ova naša blgarska mućka....možemo posle samo da kukamo da se fuzionišemo s paprikari....jer vrv nas Popovac neće....

U Želji dosta naših bivših igrača, tako znam da su puni love. Imaju primanja bezmalo dupla nego kod nas.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

. . .da nas u baraž . . .

Nama predstoji  tek da izborimo baraž. Po BG se šuška da će da nas gurnu niz vodu ( oba brata niz vodu ) zbog bliskih odnosa sa Kokezom. Mi (RiS)  smo najviše protežirali u FSS  Kokezu preko nekih koji su RiS  predstavljali u FSS kao delegati jebem li ga. . .Kuljić Pantelić a sada opet imamo nekog valjda Babovića . Sve likovi koji pišanje nemaju ni u Predejane kad podju za Grčku a kamoli u nekom gradu koji gravitira RiS-u. Ti su trebali i žuto govno da poguraju da bude predsednik zajednice superligaša ili tako nešto. . .🤣😅🤣😅

Link to comment
47 minutes ago, Gradina said:

U Želji dosta naših bivših igrača, tako znam da su puni love. Imaju primanja bezmalo dupla nego kod nas.

Ma oni su direktni....Kao i IMT

Link to comment
14 minutes ago, Gradina said:

Nama predstoji  tek da izborimo baraž. Po BG se šuška da će da nas gurnu niz vodu ( oba brata niz vodu ) zbog bliskih odnosa sa Kokezom. Mi (RiS)  smo najviše protežirali u FSS  Kokezu preko nekih koji su RiS  predstavljali u FSS kao delegati jebem li ga. . .Kuljić Pantelić a sada opet imamo nekog valjda Babovića . Sve likovi koji pišanje nemaju ni u Predejane kad podju za Grčku a kamoli u nekom gradu koji gravitira RiS-u. Ti su trebali i žuto govno da poguraju da bude predsednik zajednice superligaša ili tako nešto. . .🤣😅🤣😅

Ćuti ..bar će stadion da dobijemo....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...