Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pok...m se na Novaka Elvisa i gde nam on zapadne nikad ne pobedimo...sa sve ovog njegovog retardiranog brata koji ne sme da ide ni na jednu utakmicu bez njega.......

P.S. Zamalo da mi dajede minut sućuti na centru danas....hahaha...živeo Covid 19 i 19 +....

Link to comment
16 minutes ago, Constantin said:

Pok...m se na Novaka Elvisa i gde nam on zapadne nikad ne pobedimo...sa sve ovog njegovog retardiranog brata koji ne sme da ide ni na jednu utakmicu bez njega.......

P.S. Zamalo da mi dajede minut sućuti na centru danas....hahaha...živeo Covid 19 i 19 +....

Sta je bilo?

Link to comment
9 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Sta je bilo?

Corona...najpre zajebancija, pa završih na kiseonik..jedva pretekoh...usr'o sam se Mare ko grlica....i 30 m pod vodom, ni 500 m pod zemljom, ni 20 000 m u vazduhu...ništa me usra k'o ova Korona...duša Bogu, Bog je neće....ko kaže da ne postoji, nek mi se iznapuši krastavca.....e tako....dobro je sada

 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Constantin said:

Corona...najpre zajebancija, pa završih na kiseonik..jedva pretekoh...usr'o sam se Mare ko grlica....i 30 m pod vodom, ni 500 m pod zemljom, ni 20 000 m u vazduhu...ništa me usra k'o ova Korona...duša Bogu, Bog je neće....ko kaže da ne postoji, nek mi se iznapuši krastavca.....e tako....dobro je sada

 

Bogu hvala da si dobro

  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, Constantin said:

Corona...najpre zajebancija, pa završih na kiseonik..jedva pretekoh...usr'o sam se Mare ko grlica....i 30 m pod vodom, ni 500 m pod zemljom, ni 20 000 m u vazduhu...ništa me usra k'o ova Korona...duša Bogu, Bog je neće....ko kaže da ne postoji, nek mi se iznapuši krastavca.....e tako....dobro je sada

 

Hvala Bogu, oporavljaj se uspesno a danas da te razgale i ovi nasi, da ubrzamo malo... 👍😁

  • +1 1
Link to comment

Ne razumem ove sudije . Voždovac u žutim dresovima a niko od njih da zatraži zamenu dresa našeg golmana , koji je takodje žuti dres obukao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...