Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

21 minutes ago, Constantin said:

Bas krenuo da kacim.

Meni ovo moze da bude skroz korektno resenje. Svidela mi se postavka igre, izbor igraca. Mislim da nije igrao coveka bar ne klasicno, ako neko zna bolje neka me ispravi?

Veliki nam je problem spic, Petrov bas slabo igra. Visok, krupan, brz a nit se gradi, nit skace nit mu brzina koristi a ne zna ni da sutne loptu. Skrbic za petnaest minuta udje u bar jednu ozbiljnu sansu a Petrov za celu utakmicu pa puta pet, sest ne udje u neku zrelu sansu. Jedino lepo je kad uzme loptu i izdominira brzinom a onda traljav pas, sut ili nesto jos gore...

Kada bi protivnik malo vise obracao paznju na spica otvorio bi se prostor za druge igrace.

Link to comment

Mislim da statistički gledano, kad god  pomoćnik nasledi glavnog trenera, retko kad to prođe kako treba... Traje 3-4 kola i onda ponovo smena da se dovede neko baš nov

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Gradina said:

Dva oka u glavi ova uprava zavadi. (Tako samo izgleda )Pitam se samo da li verujete u to da će Šarac ostaviti Lalu? Uprava zna da neće , tj biće u Nišu dok Lala ne potpiše za neki klub. 

Moguće da si u pravu, ali... Šarac i Bratić imaju ogromno znanje, možda im je ovo šansa da se osamostale, da postanu treneri, a ne pomoćnici!?

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, RealNIš said:

Moguće da si u pravu, ali... Šarac i Bratić imaju ogromno znanje, možda im je ovo šansa da se osamostale, da postanu treneri, a ne pomoćnici!?

Lala Bratić i Jovančić su otišli. Ostanak Šarca je iznudjen dok se ne nadje neki drugi. Živi bili pa videli. A to da Šarac ima znanje to potvrdjujem , a uz to je najmanje namazan bojama .

  • +1 2
Link to comment

,,Ovakav sistem traje već dugi niz godina. Kažu, uvek su igrači i treneri krivi, što je i logično, ali ne što nisu dobri fudbaleri, već loši ljudi, neće da igraju za reprezentaciju. Nijedan trener/selektor nije valjao u poslednjih 20 godina, čak ni kada se plasira na Svetsko prvenstvo! Ali njihov sistem je i dalje dobar! Pa iz kog sistema je izašao taj kadar? Sram vas bilo”, grmeo je Vidić u novembru 2020. godine

Isto od slova do slova možemo primeniti i reći za sistem uprave našeg kluba.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...