Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

20 minutes ago, Boki Nis said:

Otkaz Lalatovicu nema veze sa podrskom Vidicu!O glasu u savezu ne odlucuje on....

Otkaz je dobio kad se saznalo za kontakt i pregovorima s ljudima iz Novog Sada.

Nelogicno bi bilo da je ostao...bar meni...

Uostalom on je bio neprepoznatljiv na utakmicama kad vodi tim....Totalno bez energije i bezvoljno....

Objasni onda ovo 

 

Link to comment

Nema sta tu da se objasnjava....

Kad je provereno i postalo sasvim jasno da je Lalat zaista kontaktirao neke ljude iz Novog Sada usledio je otkaz...

To je bilo pre konacne potvrde....

 Ja sam iznenadjen ovim Lalatovim postupkom....Krajnje neprofesionalno i podmuklo....

Inace ocekujem tri boda protiv Mladosti!!!

  • +1 1
Link to comment

Što se tiče Humca, ništa mi tu ne treba da se čudimo...znali smo da će ovakva uloga da mu bude. Da bude kurton ovim barabama. 

 

Zamajeni Lalat, kakav god da je, ne voli da mu se sastavlja tim. Ovi prodali Štulića pa u nekom turbo modu bi da uvale i Matiju. 

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Što se tiče Humca, ništa mi tu ne treba da se čudimo...znali smo da će ovakva uloga da mu bude. Da bude kurton ovim barabama. 

 

Zamajeni Lalat, kakav god da je, ne voli da mu se sastavlja tim. Ovi prodali Štulića pa u nekom turbo modu bi da uvale i Matiju. 

Ti to znaš ali pitanje je ko još zna to da tim mu je sastavljala žuta spodoba

Link to comment
6 hours ago, RealNIš said:

Ekipu danas vode Šarac i Bratić! Oni nisu dobili otkaz!!! Ne razumem

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/148838/fudbal/super-liga/lalatovicu-suspenzija-pred-otkaz

Izgleda su sunuli nesto Tomi. Potpisa se covek posle sto tekstova.

Ja cu samo da kazem da mi je krivo sto se ovako zavrsilo, da sa Lalatom treba da se pokupi cela uprava jer izmicu stolicu svim trenerima. Samo ove sezone su je izmakli dva puta, prvo Sivicu a sad i Lalatu. Prodaja bonusa i to kakvih. Ako nista nisu naucili letos, ovo zimus uz rezultate koji se isto ponavljaju kao da su prepisani sa pocetka prvenstva, je pokazatelj da trener ne moze da vadi kestenje iz vatre pa bio on Sivic, Lalat pa i Murinja da su doveli bilo bi slicno.

  • Haha 1
Link to comment

:hail:Stojkovicu :hail:

Tri nasa igraca u reprezentaciji. Rosic trenutni, Stulic i Mitrovic. Od Mitrovica nemamo vise nikakvu korist ali od ove druge dvojice moze lepa parica da kapne. Da nam uprava nije toliko losa, ali toliko losa ovaj klub bi danas imao potencijal za punu stabilizaciju. Samo da se malo pametnije vodio posao i da su malo bili strpljiviji sve bi danas bilo drugacije.

Kad kazem "malo" mislim na relativno pametnog coveka a za ove balvane po upravi je to nepremostiva prepreka...

Link to comment

Inace ako ljudi iz saveza ne poslusaju narod i ne ustolice Vidica nego ovu drugu struju na celu sa ucenjenim, iscedjenim i kompromitovanim Dzajicem, taj isti narod treba da bojkotuje utakmice do kraja prvenstva. Znaci prazni stadioni.

Ako smo morali da zmurimo nasem klubu na svakakve "rabote" pod izgovorom da ne moze drugacije jer svi te "rabote" rade mnogo vise i vece, da postavimo pravog coveka na pravom mestu, koji ce uspostaviti sistem i biti pravican a onda kad ne budu vise izgovori i opravdanja onda ce da rade po PSu ili isterujemo bagru...

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment

Tako je, samo bojkot svih navijača svih klubova na svim utakmicama širom zemlje uključujući i reprezentaciju će MOŽDA pomoći ..

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, Captain_Darling said:

Lalatovic i dalje u Nisu, ne znam sta ce i dalje tu ali videh ga oko 4 kako telefonira kod bivseg hotela Nis.

Dobija novi ugovor , ,🤣🤣🤣🤣😂😂😂

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...