Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Savicu se zahvaliti. Druga utakmica od cetri da nas prodaje

Ma da je jedna....

A sad, kuku lele dal će ispadnemo, svi su nam blizu po bodovims.

Link to comment
On 26.2.2023. at 23:22, Gradina said:

Rastavac kulturan ziheraš

Batjak prepotentan i bezobrazan malo manji ziheraš, po malo psiho.

Sivić demagog

Krunićau nismo dali vreme

Dva najveća znalca po meni  što gaziše travu Čaira su Kosan i Djumi. 

Lalat zna koliko znaju Bratić i Šarac podeljeno sa tri. 

Tačka

Da li ima neki trener Voše koji nije bio trener Radničkog i obrnuto :D

 

4:1, 3:0...kad bi igrali sa vama svako kolo, gde bi nam bio kraj :lalab:

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Nevernik said:

Da li ima neki trener Voše koji nije bio trener Radničkog i obrnuto :D

 

4:1, 3:0...kad bi igrali sa vama svako kolo, gde bi nam bio kraj :lalab:

Ima li naznake da Mladost GAT menja trenera do ponedeljka. Ako ga menja obraćemo  bostan 100% a ako ne menja   obraćemo ga 99%

Link to comment
Da li ima neki trener Voše koji nije bio trener Radničkog i obrnuto [emoji3]
 
4:1, 3:0...kad bi igrali sa vama svako kolo, gde bi nam bio kraj :lalab:
Pa vidi druže...igrači na terenu...mislim samo 5-6 nije igralo za Radnički i Vojvodinu...od 25-26 koliko je bilo ns terenu...

Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Ima li naznake da Mladost GAT menja trenera do ponedeljka. Ako ga menja obraćemo  bostan 100% a ako ne menja   obraćemo ga 99%

Gatovci su kupili gomilu nekih stranaca, ozbiljni su, najebali ste :D

Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Savicu se zahvaliti. Druga utakmica od cetri da nas prodaje

Višeee. Totalno nepouzdan igrač. Uopšte mi se ne sviđa što njega stavlja! Etongu mi je bolji mnogo.

A Savić mi je gori od onog nesrećnika Mlađovića!

Link to comment

Pogledah Lalatovu izjavu posle utakmice...

 

Kapa dole za izjavu u vezi naših fudbalera. Na stranu što je i on kriv za njihovo dovođenje i vođenje. Retko ko se drzne da kaže te detalje koje obično gledaoci nemaju u vidu kad dolaze da ih gledaju..

 

Mi u klubu u prvom timu uz par izuzetaka  imamo gomilu džabalebaroša, kurvara i kockara. Kaže Lalat nemaju ušteđevinu niti volju da igraju/uspeju.. pa naravno kad ih čekaju zelenaši i kockarnice i kladionice iza ugla, sve pare koje dobiju idu tamo.. boli ih cvetko da igraju.. nemaju ni gram mozga

 

Kad izađu na teren izgledaju kao govna da im se jedu... I onda neko treba da plati da ide da gleda ta govna kako sutiraju loptu.. idi bre

 

I što je najopasnije, oni kao takvi, u borbi za opstanak imaju male šanse. Poješće ih druge ekipe sa boljim timskim duhom i voljnim momentom

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, zikaPantelej said:

Pogledah Lalatovu izjavu posle utakmice...

 

Kapa dole za izjavu u vezi naših fudbalera. Na stranu što je i on kriv za njihovo dovođenje i vođenje. Retko ko se drzne da kaže te detalje koje obično gledaoci nemaju u vidu kad dolaze da ih gledaju..

 

Mi u klubu u prvom timu uz par izuzetaka  imamo gomilu džabalebaroša, kurvara i kockara. Kaže Lalat nemaju ušteđevinu niti volju da igraju/uspeju.. pa naravno kad ih čekaju zelenaši i kockarnice i kladionice iza ugla, sve pare koje dobiju idu tamo.. boli ih cvetko da igraju.. nemaju ni gram mozga

 

Kad izađu na teren izgledaju kao govna da im se jedu... I onda neko treba da plati da ide da gleda ta govna kako sutiraju loptu.. idi bre

 

I što je najopasnije, oni kao takvi, u borbi za opstanak imaju male šanse. Poješće ih druge ekipe sa boljim timskim duhom i voljnim momentom

 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Ugašeni fenjerčiki. Sad će i Kolubara da nam pobegne za 7 bodova. 

Ma ne gledaj ove iznad nas, gledaj ove ispod da nas ne stignu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...