Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Rastavac je, pored vrlina i mana, bio tu dve ipo godine, i to je najvise ostavilo trag medju navijacima. Od njegovog odlaska, a i pre njega ohoho, niko se nije zadrzao ni godinu sem Lalatka. 

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, W.F.C. said:

Rastavac je, pored vrlina i mana, bio tu dve ipo godine, i to je najvise ostavilo trag medju navijacima. Od njegovog odlaska, a i pre njega ohoho, niko se nije zadrzao ni godinu sem Lalatka. 

Da nije došao Tončev, još bi se zadržao Rastavac. Ne treba zanemariti ni i smetnuti s uma i dolazak Radana Ilića u FK. Velike zasluge su Bulatoviča....tako da...

Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

Da nije došao Tončev, još bi se zadržao Rastavac. Ne treba zanemariti ni i smetnuti s uma i dolazak Radana Ilića u FK. Velike zasluge su Bulatoviča....tako da...

Radan što napusti UKC Niš pa ode u notare . Pa muljanje sa ugovorima . . .

Transparentno providno . . . 

Link to comment
11 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Koji je trener po tvom ukusu ili treneri?

Rastavac kulturan ziheraš

Batjak prepotentan i bezobrazan malo manji ziheraš, po malo psiho.

Sivić demagog

Krunićau nismo dali vreme

Dva najveća znalca po meni  što gaziše travu Čaira su Kosan i Djumi. 

Lalat zna koliko znaju Bratić i Šarac podeljeno sa tri. 

Tačka

Link to comment
21 minutes ago, Gradina said:

Rastavac kulturan ziheraš

Batjak prepotentan i bezobrazan malo manji ziheraš, po malo psiho.

Sivić demagog

Krunićau nismo dali vreme

Dva najveća znalca po meni  što gaziše travu Čaira su Kosan i Djumi. 

Lalat zna koliko znaju Bratić i Šarac podeljeno sa tri. 

Tačka

Kosan, Djumi, Sivić, Krunić...sve to dobri treneri...ali za negde 1975-80 g. :covid19:

  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, Constantin said:

Da nije došao Tončev, još bi se zadržao Rastavac. Ne treba zanemariti ni i smetnuti s uma i dolazak Radana Ilića u FK. Velike zasluge su Bulatoviča....tako da...

Zar nije Vidak bio doveo Rastavca iz saveza na predlog pokojnog Pante tada? Mesaju mi se uprave pre Tonceva. Dr Boskovic, Teletabis, Vidak, Bulatko... 

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Zar nije Vidak bio doveo Rastavca iz saveza na predlog pokojnog Pante tada? Mesaju mi se uprave pre Tonceva. 

Tako je....ali je Vidak dao ostavku, pa je nešto Radan muljao, a onda je Bulatović tražio od šefa da mu pošalje "čoveka"...on mu poslao Tončeva, a Rastavac zdimio prvom prilikom, jer je video koliko su sati....

  • +1 2
Link to comment

Ta zadnja polusezona Rastavca je bila mucna, videlo se da ne stima s Toncevom, a za dlaku nam izmakla Evropa i tad i sezonu pre, pa aj da kazemo i 2013/14 ali tad smo sami sebe zeznuli a 2015/16 i 2016/17 nas izradili drugi koliko se prisecam. Al uvek se setim Acine izjave iz tih vremena da nemamo uslove ni za Superligu a kamoli za Evropu,ali da uprava eto hoce Evropu. 

  • +1 2
Link to comment

Citajuci ovaj forum, sticem utisak da vam ni jedan trener ne valja. 🤦

Mogu do sutra da pricam sta mi se svidjalo kod Djumija, Rastavca, Lalata a sta nije...

Mi smo imali i imamo dobre trenere, Lalata svrstavam u top 3 pored Djumija i Rastavca.

Svaki trener ima vrline i mane, sta ce da se vidi na terenu u mnogome zavisi od znanja, stabilnosti i platezne sposobnosti ljudi u klubu. Potrosili smo Sivica i mnoge trenere zbog lose politike kluba i sinergije izmedju kluba, igraca i trenera.

 

Za Rastavca cu da cutim. Samo cu da kazem da su trebali da ga puste da radi. Kao mi sada Lalata.

Liga nam nikad jaca, svi su se astronomski pojacali. Pogledajte samo Radnik. Svaka ekipa ako je tog dana raspolozena moze da skine bodove favoritima.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Citajuci ovaj forum, sticem utisak da vam ni jedan trener ne valja. 🤦

Mogu do sutra da pricam sta mi se svidjalo kod Djumija, Rastavca, Lalata a sta nije...

Mi smo imali i imamo dobre trenere, Lalata svrstavam u top 3 pored Djumija i Rastavca.

Svaki trener ima vrline i mane, sta ce da se vidi na terenu u mnogome zavisi od znanja, stabilnosti i platezne sposobnosti ljudi u klubu. Potrosili smo Sivica i mnoge trenere zbog lose politike kluba i sinergije izmedju kluba, igraca i trenera.

 

Za Rastavca cu da cutim. Samo cu da kazem da su trebali da ga puste da radi. Kao mi sada Lalata.

Liga nam nikad jaca, svi su se astronomski pojacali. Pogledajte samo Radnik. Svaka ekipa ako je tog dana raspolozena moze da skine bodove favoritima.

 

 

Pa sad Mare...??? Ako ćemo da teramo priču "svakom svoje govno dunja" može... Generalno, u odbranu trenera, osim Rastavca u prvoj polovini mandata, mi nismo videli samostalnog trenera. Ne zato što oni to nisu, nego što im vazdan kroz svlačionicu marširaju Propadalo, Tončev. Ponašaju se prema njima kao da su ovi (treneri) diletanti, pa će oni (fumkcioner) da ih nauče njihovom poslu. To što mi radimo, po forumuma, fejsovima i instagramima, uključujući i twittere, je druga dimenzija i toga mora da bude, a ovog prvog ne mora, ne valja.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...