Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

5 minutes ago, RealNIš said:

Prosipali smo bodove protiv slabijih ekipa! Pitanje je da li se radi o vraćanju bodova danas, i bratska podela sa Radnikom, nzm. 

 

Sve je moguće...

Link to comment
Taj
Tipično za.selce koji se mešaju treneru u posao...da je Lala karakter, kao što nije, istog momenta bi spakovao kofere...elem Voša otpustila Rastavca, i dovela "Mister X" Bataka...usrećili se.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Constantin said:

Tipično za.selce koji se mešaju treneru u posao...da je Lala karakter, kao što nije, istog momenta bi spakovao kofere...elem Voša otpustila Rastavca, i dovela "Mister X" Bataka...usrećili se.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

Nikad nisam bio oduševljen ni prvim ni drugim. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Nikad nisam bio oduševljen ni prvim ni drugim. 

Koji je trener po tvom ukusu ili treneri?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja, li;čno, mislim da nema mnogo velike razlike izmedju Rastavca i Bataka...taktika i pristup igri. Rastavac je veći gospodin, po ponašanju i izgledu, BAtak je jači karakter. Vespotrebno smo digli Rastavca u "nebesa" (delom sam i sam kriv jer sam učestvovao u tome) a Bata najurili zbog, šta znam,"tvrdog fudbala" - defanzivnog.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:

Ja, li;čno, mislim da nema mnogo velike razlike izmedju Rastavca i Bataka...taktika i pristup igri. Rastavac je veći gospodin, po ponašanju i izgledu, BAtak je jači karakter. Vespotrebno smo digli Rastavca u "nebesa" (delom sam i sam kriv jer sam učestvovao u tome) a Bata najurili zbog, šta znam,"tvrdog fudbala" - defanzivnog.

Slažem se. Rastavac je Gdin i one sezone prve nas je izvadio iz govana. Jeste da je bilo max jedan gol po utakmici, a ja ne volim lično takav fudbal, više liči na šah, smor za gledanje... Sivić mi je protiv Zvezde i Partizana obećavao mnogo i tad smo odigrali možda najbolje ofanzivno....

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...