Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

26 minutes ago, RealNIš said:

Lalata cepnuli muški. Četiri utakmice zabrane!!!

Sumnjao sam u ono sto je pricao,ali sad sam siguran da je sve tacno. 

Neko namerno zeli da ga skloni!

Iskljucen je zato sto je gazio onu belu liniju....mislim!!

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

Lalatovic je popizdeo kad je dobio zuti ,jel nije znao razlog.

Vidi se da se  i debeli Nesko krsi kad dobije karton ,jel i njemu nista nije jasno...

Znaci znali su da ce Lalat da popizdi kad bez razloga dobije karton i na to su igrali ocigledno...

Cetvrti sudija je sve radio s namerom....

  • +1 1
Link to comment

Ne znam sta  je rekao ali deluje da nije bilo ništa strašno jer je glavni otišao sa namerom da se završi na žutom kartonu. 

Onda se ubacuje ovaj picopevac četvrti sudija i sugeriše glavnom da ga isključi. 

 

Lalatović je sam kriv za reputaciju koja ga (s pravom) prati ali ovo je smešno za šta je isključen 

(uz ogradu da samo ovo sa snimka vidim i ne znam kako se ponašao u ostatku utakmice) 

Link to comment
10 minutes ago, cartman said:

Ne znam sta  je rekao ali deluje da nije bilo ništa strašno jer je glavni otišao sa namerom da se završi na žutom kartonu. 

Onda se ubacuje ovaj picopevac četvrti sudija i sugeriše glavnom da ga isključi. 

 

Lalatović je sam kriv za reputaciju koja ga (s pravom) prati ali ovo je smešno za šta je isključen 

(uz ogradu da samo ovo sa snimka vidim i ne znam kako se ponašao u ostatku utakmice) 

Ja sam bio na zapadu i u onosu na ono kako on zna da skace i vodi utakmicu,sad je bio sasvim miran i s vrlo malo gestikulacija.

Gestikulirao je kad je bila ocigledna ruka , penal a nije sviran i onda kad je gledan VAR.

Nije tad dobio karton nego kasnijei nikom nije bilo jasno zasto.

Ako se oslusne pulika jasno se moze razaznati da nikom,ali nikom nije bilo apsolutno jasno....

Inace sudija je prilazio vrlo cesto klupi Radnickog iz nekog razloga i skoro celu utakmicu proveo pored aut linije ,sto je isto jako neobicno!

Edited by Boki Nis
Link to comment
11 hours ago, cvetanoovic17 said:

Primer dobrog marketinga..

 

Jel se radi nešto kod nas povodom stogodišnjice?! Grb, dresovi ?

Kupili smo makaze i cesalj pa cemo rucno da osisamo i ocesljamo travu terena.

Bitan je trud 😁

Salim se i ocekujem da nas lepo iznenade.

 

Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Kupili smo makaze i cesalj pa cemo rucno da osisamo i ocesljamo travu terena.

Bitan je trud 😁

Salim se i ocekujem da nas lepo iznenade.

 

Hoće na 110 godina postojanja. Taman toliko će nam trebati sa novim rukovodstvom FSS  i novom garniturom FKRN da se oporavimo.

Link to comment

Mislim da trebaju i navijaci da daju podrsku Vidicu, da se do sredine marta cuje njegovo ime i prezime na svakom stadionu!!!

I navijaci treba da se cuju jer sad je sansa koju treba ugrabiti, sada je trenutak da se svi ujedine i urade nesto za nas fudbal!!!

Mislim da ne postoji trenutno vaznija stvar u fudbalu od borbe za ustolicenje Vidica!

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...