Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

RADNIČKI - MLADOST (L)

RADNIČKI: Stevanović, Varga, Savić, Stefan Marijanović, Yamkam, Pejović, Đurišić, Cvetković, Mićin, Belaković, Petrov.

REZERVNI IGRAČI: Rosić, Kitanović, Ajdar, Jovanović, Jovičić, Saša Marjanović, Mesarović, Petrović, Škrbić, Stojanović.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



  • +1 1
Link to comment

Ne valja...nisu prešli pola u 1p, jedna kiks-kazna...i ete ti pakos. Da ne pominjem neiskorišćeni penal.

Tako su isto Kragujevčani prošli sa Voždovcem.

Pošto smo mi "majstori" da odigramo "prelaz" ostaje mi nada ..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока





  • +1 1
Link to comment

 

Miljan Skrbic !!!!!!!!!!

 

Ko rece da je Lalat procitan trener, Lucanci se spremali dva meseca za ovaj mec, bili prisutni na svaku nasu pripremnu utakmicu i jedino ako nisu spremali taktiku da na srecu daju gol onda je cinjenica da je ipak malo teze procitati Lalata...???

Link to comment
 
Miljan Skrbic !!!!!!!!!!
 
Ko rece da je Lalat procitan trener, Lucanci se spremali dva meseca za ovaj mec, bili prisutni na svaku nasu pripremnu utakmicu i jedino ako nisu spremali taktiku da na srecu daju gol onda je cinjenica da je ipak malo teze procitati Lalata...???
Ja sam rekao...s obzirom na dogadjanja na terenu i jeste. Jedino što nije pročitan je to što su ga povrede i nedostatak bonusa poremetili da odigra uobičajeno.

Koliko neće Petrova, toliko hoće Škrbića....baš mi je drago zbog njega....veliki povratak.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

Miljan Skrbic !!!!!!!!!!

 

Ko rece da je Lalat procitan trener, Lucanci se spremali dva meseca za ovaj mec, bili prisutni na svaku nasu pripremnu utakmicu i jedino ako nisu spremali taktiku da na srecu daju gol onda je cinjenica da je ipak malo teze procitati Lalata...???

Sve im je išlo po planu, samo nisu mogli da predvide crveni karton 😃

Link to comment

Bolji smo bili i daj Boze da smo sad razbili maler koji prati od starta sezone, prosto mora kad tad da pocne da se vraca. Brzi koristi minutazu, Skrbic svaka cast, Dimi kao bonus takodje, nisu dobri kiksevi odbrane, motivacija i borba ok, sve u svemu vazna, vazna pobeda. Odigrati korektno do kraja i prebrinuti opstanak, proslaviti jubilej. Samo malo mirnoce, sta ce nam ovoliko nervoze na terenu... 

Link to comment

Jel sam ja loše čuo komentatora da su karte za istok i zapad bile po 2000?

 

I hoće li uprava sankcionisati Pejovića zbog nedolične proslave gola. Ne sme tako da se ponaša, nije profesionalno s njegove strane. Em što kalja svoj obraz, kalja i ugled kluba. Mogu da te pljuju sa tribina koliko žele, tvoje je da igraš fudbal i budeš skoncentrisan na igru. S druge strane sve kritike na njegov račun su opravdane i jedan gol neće oprati njegove prethodne loše partije.

Link to comment

Zna li neko zasto je Lalatovic dobio crveni?

Ja sam bio na zapadu i apsolutno sam siguran da je s namerom iskljucen.Nije bilo nikakvog razloga za karton,a pogotovo ne za crveni!

Link to comment
Jel sam ja loše čuo komentatora da su karte za istok i zapad bile po 2000?
 
I hoće li uprava sankcionisati Pejovića zbog nedolične proslave gola. Ne sme tako da se ponaša, nije profesionalno s njegove strane. Em što kalja svoj obraz, kalja i ugled kluba. Mogu da te pljuju sa tribina koliko žele, tvoje je da igraš fudbal i budeš skoncentrisan na igru. S druge strane sve kritike na njegov račun su opravdane i jedan gol neće oprati njegove prethodne loše partije.
Karte su bile 500 istok i zapad, a 2000 je bila loža....
 
U pravu si za Pejovića...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...