Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

 

𝗚𝗢𝗧𝗢𝗩𝗢 💣 Nikola Štulić je novi fudbaler belgijske Šarloe‼️ Sjajni mladi (21) golgeter odlazi iz Radničkog posle godinu dana saradnje. Od transfera vrednog oko €800K najviše će inkasirati Nišlije, dok 30% ide i na konto Partizana. Štulić je jesenas na 19 utakmica u prvenstvu postigao 10 golova.

Link to comment

Znači...omanuo sam za 40 000 €.....što mi nešto zaudara i na neki keš...trange-grange. Početna cena za pregovore je bila 1,5 milijuna jura....dobar biznis smo napravali. Ipak. Dobili smo ga fraj, bili strpljivi i kapnula para. Nek mu je sa srećom.....

Link to comment
14 minutes ago, Constantin said:

Znači...omanuo sam za 40 000 €.....što mi nešto zaudara i na neki keš...trange-grange. Početna cena za pregovore je bila 1,5 milijuna jura....dobar biznis smo napravali. Ipak. Dobili smo ga fraj, bili strpljivi i kapnula para. Nek mu je sa srećom.....

To se podrazumeva :D

Link to comment

Jel stvarno neko misli da je ovo dobra prodaja?

Primera radi, mi Štulića dajemo za 700k a Partizan Vanju Vlahovića daje na pozajmicu s otkupom za 500k koji nema minut u prvoj postavi, GRAFIČAR onog štopera dao u Reims za istu cifru pa ko je ovde lud? Vojvodina je Miloševića dala u Štutgart za 1.2m takođe koji jeste talentovan ali ne i još dokazan igrač

Jedino što je dobro je što smo ga bili dobili za džabe pa ajde i nekako da kažemo solidan prihod, ali kad već imaš igrača koji tako eksplodira ispod milion, milion i po nema ni govora, druga stvar kad već vidiš da igrač krene dobro da igra i očekuješ prodaju staviš odma klauzulu daš novi jači ugovor, ne isplivavaju nam svaki dan igrači za rekordne prodaje.Mi prvi ne držimo cenu našim igračima a očekujemo da nam ponude više.. Ivica je još zelen i treba da ide na časove kod Matijaševića kako se vodi klub i prodaju igrači. 

 

Bio je rekao i da je da je spremna ADEKVATNA zamena, koga očekujete? 

Link to comment

Ja kad malopre pitah, prosurfovah da vidim šta ima, i pod kojim uslovima je otišao. Pre tri dana je figurirala cifra od oko 1,5 milion €. Šta se desilo u medjuvremenu...izgleda da je inflacija.

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Ja kad malopre pitah, prosurfovah da vidim šta ima, i pod kojim uslovima je otišao. Pre tri dana je figurirala cifra od oko 1,5 milion €. Šta se desilo u medjuvremenu...izgleda da je inflacija.

Pola pije pola šarcu (žutom kanarincu  daje )

https://youtu.be/GSOfKM0xPP8

Link to comment

E, moram da kažem i to, da treba ove upise tzv novinara, apropo priče od 1,5 milion, treba uzeti s rezervom....80% njih ne izlazi iz kuće, ne ide na utakmice i copy/paste tekstove.

Radnički...on je spao na snalaženje istog tog Tončeva i "koske" od države. Zamislite da je sudbina Radničkog u ruke Sotirovske..? Možda previše očekujemo, a možda smo realni. Ko zna.....



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Cestitke na transferu. Stulic je dobar igrac, ide u 1 ligu BEL, mora da se ima neki track-record za dizanje visine transfera. Za dalje, Petrov je po meni odlican igrac, ako je motivisan, igra drugacije od Nikole, ali je odlican igrac. Sretno!

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...