Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

E kad si spomenuo Freja...prijatno sam se iznenadio. Nedostatak visine odlično kompezuje borbenošću. Onu utakmicu što odgledasmo, protiv Jagelonije, bio je više  nego korektan. I to je igrao na desnoj strani.

 

 

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

E kad si spomenuo Freja...prijatno sam se iznenadio. Nedostatak visine odlično kompezuje borbenošću. Onu utakmicu što odgledasmo, protiv Jagelonije, bio je više  nego korektan. I to je igrao na desnoj strani.

 

 

Mislim i da je doveden kao desni 🤔NIje sad sam proverio, primarna pozicija levi bek ali desnjak pa mu je valjda svejedno. Doduse transfermarkt stavi da mu je primarna pozicija ona na koju ga je klub isforsirao godinu dana ili jace sto moze da znaci da do pre dve godine nije primirisao na levu stranu...

Svakako odlicno izdanje, brz, agilan, nisko teziste, ponavlja se, hrabar, ulazi u duele i bar ovu utakmicu sto smo gledali je imao bas dobre reakcije i resenja kada ga pritisne protivnik...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, El pibe said:

Idi begaj , mi bi u zoni bili:vesala2:

Onda bi za blizance trebali da izmisle nesto ispod patos lige.

Namestanja, pola trenera svih liga je na njihovom platnom spisku, otimanja igraca besplatno pa ako nece igrac ili klub onda pritisci politicki, vojni da se ne nabraja sve ali cela drzava ako treba da se angazuje.....

Od pocetka su imali svaku mogucu zastitu a svi drugi su tu samo da bi sve izgledalo legalno...

Cela Srbija navija za blizance i ako se udje dublje u problematiku mnogo stvari se mogu otkriti. Sve je povezano...

Nemojte da ste mnogo strogi prema drugim klubovima i pre svega nasem klubu, mi treba da cistimo svoje redove ali nikako da dozvolimo kadiji da tuzi i sudi i jos da se pridruzimo optuzbama.

Mali smo mi i igraci i prevaranti jer "tatko" se zna ko je od pocetka...

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Onda bi za blizance trebali da izmisle nesto ispod patos lige.

Namestanja, pola trenera svih liga je na njihovom platnom spisku, otimanja igraca besplatno pa ako nece igrac ili klub onda pritisci politicki, vojni da se ne nabraja sve ali cela drzava ako treba da se angazuje.....

Od pocetka su imali svaku mogucu zastitu a svi drugi su tu samo da bi sve izgledalo legalno...

Cela Srbija navija za blizance i ako se udje dublje u problematiku mnogo stvari se mogu otkriti. Sve je povezano...

Nemojte da ste mnogo strogi prema drugim klubovima i pre svega nasem klubu, mi treba da cistimo svoje redove ali nikako da dozvolimo kadiji da tuzi i sudi i jos da se pridruzimo optuzbama.

Mali smo mi i igraci i prevaranti jer "tatko" se zna ko je od pocetka...

Zna se .Riba se čisti od glave do repa.  

Link to comment
33 minutes ago, Constantin said:

Dal' će bude ?

 

 

Ce bude to je ispravan kanal, nisu reklame i preusmerenja.

Ja bas planirao da trazim kad covek zavrsio posao 😉

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...