Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

3 hours ago, Constantin said:

ZAr on nije otišao, još u prvom "talasu"...?

Nije, povredjen je. Ovo piše u Mozzartu: Nije bilo strelca oba gola protiv Poljaka Stefana Cvetkovića, kao ni Aleksandra Mesarovića, koje je trener poštedeo zbog lakših povreda, čitav meč na klupi je presedeo Tjeri Etongu, dok je nešto ozbiljnije povređen Stefan Dimić, pa je i dalje van trenažnog procesa.

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:


 

 


Pomešao sam ga sa Tomićem...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Pa kako bre??? 🤦

Link to comment
8 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pa kako bre??? 🤦

Pa lepo...Tomić, Dimić...na iso mu dodje. Ja sam ove polusezone video samo Štulića, Petrova, Yamkama i svrab i češanje, nelagodu su mi izazivali Pejović i Mesarević i čudio sam se čudu šta se desilo sa Brzim....a trenere...na njim sam se navikao, odnosno na njihovu smenu. Otvoriš Žurnal u ponedeljak da vidiš ko nam je trener ove nedelje...prosto. :rolleyes:

  • Tužno 1
Link to comment

Mozzart kaže 0:0 protiv Himkija, a live score da smo izgubili 1:0....čak ima i ime strelca ???? Jocić, dalje u tekstu kaže, nema više pojačanja, a  na sinoćnom IO kaže Markoni, biće još pojačanja....jbm li ga...

Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Lalat u ulozi komercijaliste...:rolleyes:

 

Cenim da smo danas igrali sa nekim drugim kombinovanim timom Himkija. Oni su kasnije, od ‚17,oo po lokalnom vremenu, igrali sa Vojvodinom 0:0. Tu su utakmicu najavljivali, a mi smo se ovde uglavili. E sad, ako je to uspeh, OK, uspeh je, nemam ništa protiv. Odjednom je sad počeo Lala da priča kako imamo dobre igrače, "ne treba nam niko više"...nemamo pare, neće niko da dodje ili smo stvarno toliko dobri ?

 

Rekoh, ajd da ponovim, Markoni reče na IO sinoć, dovešćemo još....to je naš Radnički, uvek neko ima ko zna šta će se desi. Jedan kaže ovako, drugi onako, treći nekako....i uvek je neko u pravu. :ajde:

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Lalat u ulozi komercijaliste...:rolleyes:

 

Cenim da smo danas igrali sa nekim drugim kombinovanim timom Himkija. Oni su kasnije, od ‚17,oo po lokalnom vremenu, igrali sa Vojvodinom 0:0. Tu su utakmicu najavljivali, a mi smo se ovde uglavili. E sad, ako je to uspeh, OK, uspeh je, nemam ništa protiv. Odjednom je sad počeo Lala da priča kako imamo dobre igrače, "ne treba nam niko više"...nemamo pare, neće niko da dodje ili smo stvarno toliko dobri ?

 

Rekoh, ajd da ponovim, Markoni reče na IO sinoć, dovešćemo još....to je naš Radnički, uvek neko ima ko zna šta će se desi. Jedan kaže ovako, drugi onako, treći nekako....i uvek je neko u pravu. :ajde:

A sta ti mislis kakav nam je tim i ako fali sta fali???

Link to comment
10 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

A sta ti mislis kakav nam je tim i ako fali sta fali???

Jedan kreativac, pod hitno, i možda jedan štoper. Sa ovim sadašnjim "završavamo posao" ali nam trebaju još. Ne znam kakva je sudbina Štulića, ali bi u slučaju njegovog odlaska trebao jedan, proveren, dobar realizator.

Onako na prvu loptu.

Link to comment

Ako ne dovedemo "kreativca" ostaje nam Mesarović, da ga Lala malo "namesti" ako može...ne vidim drugog. Ne znam dal će Mićin da se "povrati"....sve je pitanje, veliko.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ako ne dovedemo "kreativca" ostaje nam Mesarović, da ga Lala malo "namesti" ako može...ne vidim drugog. Ne znam dal će Mićin da se "povrati"....sve je pitanje, veliko.

U kreativce spadaju Marjanovic, Pejovic, Mesarovic i ne verujem da ce da traze druge. Uvek treba dobar kreativac ali mislim da ce tesko da se nadje bolji a i ovo sto imamo je u vrhu lige i po kvalitetu i po broju. Sad sto je forma bila diskutabilna je druga prica. Podigli su kondiciju a podici ce jos formu i bice to sve kako treba ako Pejovic ponovo nesto ne zajebe 😁 Sut ga svuda sluzio osim kod nas.

Spic da ako ode Stulic, trenutno smo tu popunjeni kao i na svim drugim pozicijama.

Kako su odigrali prvu utakmicu ako su u tom maniru odigrali i ostale ni ja ne bih dovodio vise igraca da se ne kvari hemija.

Frej i Gaku su pokazali da mogu, novajlije svi do jednog zadovoljili, ma svi podigli formu i jedino neko bas kvalitetno pojacanje bi moglo da "pokvari" idilu.

Mislim da se tako nesto trazi a izjava da se ne trazi je verovatno da se ne remeti hemija.

Pripreme se razlikuju od takmicarskih utakmica ali meni je ono delovalo jako dobro, pismeno i disciplinovano. Ja bih sada pre stopera trazio igraca koji pravi razliku 1na1 kao recimo Igor Ivanovic ali to verovatno kosta?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...