Jump to content

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Imas li neki podatak vise za javnost???
 
Dobro sto je osetio da mu se mrda tlo i ako to deluje na njega kao podstrek da bude posveceniji i da radi jos vise u interesu kluba onda je ovo bila dobra stvar?
Nije dobro kad neko misli da je nezamenjljiv.
 
Glasam za smenu ako dodje bolji, uvek...
Nema za javnost ništa i sve je podložno "iznenadnim promenama"....znaš već kako to ide kod nas.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
Rosic - Stojanovic, Yamkam, Savic, Andric - Marijanovic novi, Mesarovic - Petrov valjda, Micin, Cvetkovic - Stulic
Ovaj njihov komemtator stalno spominje Sašu Marijanovića ??? Čini mi se da pominje i Belakovića...???

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Ovaj njihov komemtator stalno spominje Sašu Marijanovića ??? Čini mi se da pominje i Belakovića...???

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

 

Non stop pominje Belakovica ali ne znam da li pominje stalno Sasu ili novajliju Marijanovica u startnu?

 

Primismo gol iz prekida sa ovoliko visokih igraca 🤦

Nego to ce sredi Lalat, bitno da nije iz igre.

 

  • +1 1
Link to comment

Jel si čuo ko je sve ušao...Stevanović, Ajdar, Gaku, Djurišič, Fraj, Etongu ...i ko još...?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока







Link to comment

Druga ekipa odlicna kao i prva.

Frei sa ovom igrom ima zagarantovano mesto u startnoj, Gaku dobar, Ntongo slab danas kao i Pejovic, Sasa Jovanovic takodje odlican.

Prva ekipa je bila komplet odlicna.

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Druga ekipa odlicna kao i prva.

Frei sa ovom igrom ima zagarantovano mesto u startnoj, Gaku dobar, Ntongo slab danas kao i Pejovic, Sasa Jovanovic takodje odlican.

Prva ekipa je bila komplet odlicna.

Koliko vidim glavni kreator igre će biti Skakutaner...Mesarović. :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...