Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

5 hours ago, RealNIš said:

Mičel Donald! Nije sigurno, ali se šuška!

Ima iskustvo, snagu ali 35+, kasni sa pripremama jos ako nije igrao... a spartak doveo Ada zelju Zvezde vec 2godine i jace... Reprezentativac Gane, 24-25godina, igrao Ligu Sampiona, pobedio Real Madrid...

 

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, Constantin said:

Gde ? Interesantan je...

Na instagramu FTBL

Oni su uglavnom dobro obavesteni

Слика на профилу корисника ftbl.serbia

 

ZVANIČNO: Novi igrač niškog Radničkog je Nemanja Belaković! On se posle tri godine vraća u Srbiju, a u Radnički dolazi iz redova letonske Liepaje. Ranije igrao je za omladince Partizana, a potom za hrvatski Novigrad, OFK Beograd, Čukarički, Spartaks iz Letonije i austrijski Hartberg. Belaković je bočni napadač, ima 26 godin
Edited by Boki Nis
dodatak tekstu
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, RealNIš said:

I opet mi se čini da imamo mnogo, a nemamo ništa!

Daj Bože da grešim!!!

Treba nam jedan krsten, iskusan stoper i bicemo dosta kompaktnija ekipa nego jesenas.

Lalat ce dobro da ih spremi pa samo na bazi trcanja cemo biti bolji.

 

Igraci nisu top nivo ali ni N. Pazar nije imao top igrace pa kakav rezultat napravili?

Bitno je da ih Lalat razigra, da dobijemo mirnocu i iskustvo u defanzivi i ne bi trebalo da imamo problema sa pley off-om.

Dovodjeni su igraci koji su mnogo vise disciplinovani, koji poznaju Lalatov sistem i koji ce da se podrede ekipi.

 

Pretpostavljam da cemo se pozdraviti i sa Papuom jer rece Lalat da ne posecuje treninge. Ne znam ko je jos tu za otpis...???

Ja bih se ratosiljao Pejovica ali ga svi drugi hvale. Ono sto je dobro je to sto ce Pejovica manje da trosimo i videlo se da on igra odlicno dok kondiciono ne lipse. 

Marjanovic i Pejovic ce verovatno da podele minutazu pa mozemo da ocekujemo od njih dvojice da mnogo vise koriste ekipi.

 

Dolaskom Belakovica ja se nadam da smo resili bar jednu krilnu poziciju jer su nam krila bila daleko najslabija po ucinku jesenas?

I oni koji su bili dobri su da kazem vise bili efektni nego sto su doprinosili asistencijama, golovima itd.

 

Najaca karika ce biti Lalat i ne slazem se da je procitan trener.

Mnogo je razloga sto smo izgledali onako jesenas, slaba kondicija, losa forma a iz toga proizilazi nedisciplina tj lici na nedisciplinu a ustvari igraci nisu uspevali svih 90min da odrze koncentraciju.

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...