Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

 

Da ga ne čekamo kao Škrbića ? Plus ugovor mu ističe i još  plaćamo obeštećenje? Opet li izvlače pare . Skeptik sam na ove alave. Al  ajde opet neka čitaju ovi što mi na fb udarili zabranu . 

Screenshot_20230107_125603_Chrome.jpg

Screenshot_20230107_125654_Chrome.jpg

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Da ga ne čekamo kao Škrbića ? Plus ugovor mu ističe i još  plaćamo obeštećenje? Opet li izvlače pare . Skeptik sam na ove alave. Al  ajde opet neka čitaju ovi što mi na fb udarili zabranu . 

 

 

Dečko je spreman, igrao je pripremu utakmicu za Kolubaru pre 3 dana. Evo i fotografije ze neverne tome.

unnamed (7).jpg

unnamed (6).jpg

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Da ga ne čekamo kao Škrbića ? Plus ugovor mu ističe i još  plaćamo obeštećenje? Opet li izvlače pare . Skeptik sam na ove alave. Al  ajde opet neka čitaju ovi što mi na fb udarili zabranu . 

Screenshot_20230107_125603_Chrome.jpg

Screenshot_20230107_125654_Chrome.jpg

Pa pod ugovorom je jos sest meseci, ne znam na sta si tacno mislio za izvlacenje para??? Radi se o dobrom igracu koji bi sigurno bio od pomoci Kolubari u borbi za opstanak ili borbi za pley off.

 

 

Link to comment
37 minutes ago, Gradina said:

Čovekizstruke=Čovekizuprave

 

Hahaha evo druže nudim ti da se upoznamo privatno ako želiš pošto me već godinama mešaš sa nekim i gajiš neki animozitet bespotrebno. Kad god te nešto demantujem odmah sam neki plaćenik, a kad pogrešim  onda se ćuti. Hristos se rodi, srećan Božić!

Edited by Covekizstruke
Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

Ja, iskreno, do sada nisam čuo nešto o ovom igraču...

Iskreno ni ja, jedino što vidim je da ga hvale navijači Kolubare i da im je krivo što ide. Nadam se da je prošao Lalatov skener i da će biti pojačanje, a ne samo novajlija kao mnoga “pojačanja” ove sezone.

Link to comment
Mičel Donald! Nije sigurno, ali se šuška!
Ispunjava jedan od kriterijuma...u decembru će napuni 35 godine. Ispunjava još jedan...bez kluba je od jula 2021...po tm.


  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...