Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts




 
Ako ode Stulic, verovatno u spicu umesto njega Matija Petrovic kao bonus a drugi bonus ce biti Ajdar.
 
 


A straleta ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
7 hours ago, Constantin said:


 

 


A straleta ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

I on li je bonus ? 😁

Ne znam kakvi su nam bonus igraci? Ajdar je dobar i Matiju hvali Lala, ne znam za ostale, niko nista ne prica...

 

Link to comment
I on li je bonus ? [emoji16]
Ne znam kakvi su nam bonus igraci? Ajdar je dobar i Matiju hvali Lala, ne znam za ostale, niko nista ne prica...
 
Da be...on može da igra za kadeti.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
16 hours ago, Constantin said:

Da be...on može da igra za kadeti.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

PIONIR Titov 🤣🤣🤣

Edited by Gradina
Link to comment
To ne mantra kod sitnih ljudi. Ne kapiraju da, kad nisu više potrebni, da bivaju pušteni niz vodu i da su "bivši"...a njima dupe sraslo za fotelju pa ne puštaju. Ne zna tupča da će u ovoj, ili narednoj sezoni, ispasti iz SL i nikad se neće više vratiti. Moooolžda jednog dana, ali mooožda. Surdulički neimar....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
4 hours ago, Gradina said:

Nema ič od toga dok ne legne nova uprava. Grčevita borba za plasman iznad crte biće. 

 

 

Daj vise detalja... Sta se desava ???

Link to comment

Prvi put kad me je pokojni ćale odveo na neku utakmicu je bila Radnički Partizan. Ne znam sad tačno koliko sam imao godina, ali bio sam osnovac. Steva je sa nekih tridesetak metara zavalio pravu bombu, tadašnjem golmanu Partizana, Furtuli, s lopta se od prečke, i od glave odbika u gol. Izjednačio je msm Živaljević koji je imao takodje razoran udarac, iz slobodnjaka. Tako me je Steva "kupio" i oduvek sam ga smatrao Legendom i važnim delom "osovine" Mrsno-Žuća-Steva, u to vreme, u onoj Jugoslaviji, jedna od najjačih half-linija.

 

Pričao sam mu o tome i baš mu je bilo merak što je to čuo od mene.

 

Nek mu je laka zemlja.

 

 

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
9 minutes ago, W.F.C. said:

Lepo od onih koji znaju ko ce preuzeti klub sto ne smeju/ne zele/itd. da napisu ovde, hvala i svaka cast 🙂

Zalite se posle sto nema publike... Srecna nova 🙂

Bravo 👏

Link to comment

Ako je neko škakljiv/sumnjiv, kakav god, a to se napisalo ovde, možda bi i moglo da se utiče na ishod toga..

 

Mislim da ni sami nismo svesni koliko ljudi čita ovaj forum i naše diskusije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...