Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Što bi se bojao za Acu ? Sam se uhvatio u kolo sa nečastivima a što implementira da nema puno vijuga . Ič mi ga nije žao. Ni njega ni Cakija. Posle Plejade bivših na njihovim pozicijama ako nisu uvideli da jedan čovek svima muti vodu  onda su glupi .
Bojazan nije u smislu "žao mi Ace"....nego, žao mi je što će se bitange provuku a za sve će bude kriv Aca koji će da bude "alibi"...a oni će novu turu od 15 igrača da dovedu na zimu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Ne znam kakvi su vam utisci ali verujem da su vecinom negativni?

 

Lose odradjen prelazni rok. Kasno dovodjeni igraci koji nisu prosli pripreme i nisu odigrali skoro ni jednu kvalitetnu utakmicu. Sa nekima se bas omasilo (Tolordava, Papu).

Dosta povreda, prodaja kljucnih igraca posle dva kola.

Visoki ciljevi sa neformiranim golmanom

Vrteska od tri trenera.

 

Kad se sagleda sve ovo dolazi se do zakljucka da krivca treba traziti u upravi. U coveku ko je odredjivao ko i kad dolazi, ko i kad odlazi i covek koji se brinuo o ugovorima igraca. Znaci jednog ili vise ljudi koji su radili prelazni rok i brinuli o ugovorima i strategiji.

 

Ono sto su uradili Sivicu je za zatvor. Covek je treci u prvoj ligi sa izgledima da ga gledamo u super ligu sledece godine i koji ima jedan ili dva poraza sa prosecnim indexom 2.0. Potpisujem da ne moze da bude toliko los trener koliku klecku mu je uprava podmetnula.

Jedino upitno je da li je njegov tim dobro spremio igrace jer Lalat kuka na kondiciju pa to moze da bude jedan od faktora sto smo primali golove u poslednjim minutima? To mora neko strucan da kaze.

 

Koliko je bilo tesko podici defanzivu na zavidan nivo se videlo dolaskom Lalatovica koji je u velikoj meri zrtvovao napad i lepotu fudbalske igre.

 

Videlo se da nemamo centarsut, ni jedan gol iz korne, iz prekida se ne secam da li je bio neki direktni gol? Mnogo sebicnosti, mnogo individualnih gresaka...

 

Pozitivna strana je Stajic i Stulic koji su igrali na zavidnom nivou. Bonus igraci koji ce obezbediti budzet za klub, mozda neko od njih vec u ovom prelaznom roku...

 

Mislim da je predstojeci prelazni rok kljucan i treba misliti na formiranje tima za sledecu sezonu i ucvrscivanju ugovora kosturu ekipe. To se sada radi a ne u septembru.

 

Sa Lalatom sam siguran da cemo izboriti play off ali mislim da je politika kluba toplo-hladno sa vise hladnih tuseva dozlogrdila svima? Vreme je da se uzmu u pamet i uozbilje inace ce utakmice gledati penzioneri ako im daju besplatne karte.

 

Najvise me razocarava Toncev koji se pojavi samo u retkim svetlim trenucima, obeca bombe koje to nisu, vidis ga tada puca od sepurenja i posle toga potop.

On dodje kao neki vesnik potopa. Kad se pojavi nekako osetis da je to bio maksimum i nekako se nadas ali te svake nedelje ubede nekim potezom da si i dalje naivan decak koji sanja.

 

Bilo kako bilo sve ce to da prodje ... Tunel uvek ima kraj ali koliko je nas dugacak to cemo da sacekamo da vidimo?

 

Posle ovakve polusezone bas nemam motiva da pisem.

Cekamo prelazni i nova obecanja.

Do tada neka nam je srecno u KATAR !!!

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ono sto su uradili Sivicu je za zatvor. Covek je treci u prvoj ligi sa izgledima da ga gledamo u super ligu sledece godine i koji ima jedan ili dva poraza sa prosecnim indexom 2.0. Potpisujem da ne moze da bude toliko los trener koliku klecku mu je uprava podmetnula.

Samo ovo ne razumem. Za ostalo si sve u pravu.

Link to comment
10 hours ago, Gradina said:

Samo ovo ne razumem. Za ostalo si sve u pravu.

Pa sve sto sam napisao...

Prodali dva kljucna igraca, dovodili mu igrace kako su mu dovodili. Otisao na pripreme sa jednim timom, oformio kostur i igru i od treceg kola menja i kostur i igru... Plus igraci koji su tada dovodjeni do poslednje utakmice nisu usli u neku zavidnu formu.

Da su Lalatu to uradili digo bi se i zapalio a pre toga bi akteri lose vodjene politike dobili svoju porciju i bili imenovani...

Pre nas i posle nas covek pokazuje da nije uopste tako los trener.

Da je imao ovog golmana i Etongua od pocetka priprema ne bi se desilo sto se desilo...

A kasnije su dosli i Stojanovic kad i Etongu, pa se oporavio Yamkam ali u prvim utakmicama je pravio greske zbog svega sto mu se desilo ... Nije prosao pripreme, bolest... Dizao formu i dosao pri kraju do njegovog nekog nivoa i jednog od najboljih igraca.

I ako se Lalatovic muci i ne pravi neke rezultate ali opet su svi ti igraci i dopunska pojacanja usla u kakav takav ritam. Da je dosao na pocetku verujem da bi bio jos gori sa rezultatima ili bi gledali bunkericu prva deset kola dok ne podigne formu igracima...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
12 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Pa sve sto sam napisao...

Prodali dva kljucna igraca, dovodili mu igrace kako su mu dovodili. Otisao na pripreme sa jednim timom, oformio kostur i igru i od treceg kola menja i kostur i igru... Plus igraci koji su tada dovodjeni do poslednje utakmice nisu usli u neku zavidnu formu.

Da su Lalatu to uradili digo bi se i zapalio a pre toga bi akteri lose vodjene politike dobili svoju porciju i bili imenovani...

Pre nas i posle nas covek pokazuje da nije uopste tako los trener.

Da je imao ovog golmana i Etongua od pocetka priprema ne bi se desilo sto se desilo...

A kasnije su dosli i Stojanovic kad i Etongu, pa se oporavio Yamkam ali u prvim utakmicama je pravio greske zbog svega sto mu se desilo ... Nije prosao pripreme, bolest... Dizao formu i dosao pri kraju do njegovog nekog nivoa i jednog od najboljih igraca.

I ako se Lalatovic muci i ne pravi neke rezultate ali opet su svi ti igraci i dopunska pojacanja usla u kakav takav ritam. Da je dosao na pocetku verujem da bi bio jos gori sa rezultatima ili bi gledali bunkericu prva deset kola dok ne podigne formu igracima...

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3956349/radnicki-nis-pripreme-superliga-slovenija-fudbal

Sam je bio zadovoljan , po novinama , e sad što  je tekst izašao iz iz usta žutog čačanskog mufljuza a ovaj to dozvolio  . . . Ič ga ne žalim jer i to što  kako kažeš ,,pre i posle nas pokazuje da nije loš trener'' stavlja na znanje da i njemu sastav kroji čačanski majmun . . .

Link to comment
10 hours ago, Gradina said:

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3956349/radnicki-nis-pripreme-superliga-slovenija-fudbal

Sam je bio zadovoljan , po novinama , e sad što  je tekst izašao iz iz usta žutog čačanskog mufljuza a ovaj to dozvolio  . . . Ič ga ne žalim jer i to što  kako kažeš ,,pre i posle nas pokazuje da nije loš trener'' stavlja na znanje da i njemu sastav kroji čačanski majmun . . .

Prvo bio pa kad pocele prodaje pricao da nije i da mu to totalno remeti ceo koncept koji su postavili na pripremama.

Cacanina ima da nadrvi Lalat samo da ga nagazi 😁

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

 

Cacanina ima da nadrvi Lalat samo da ga nagazi 😁

Neće...pičkica je on kad su rukovodioci u pitanju. Ako može da mu se uvuče, može, ako ne....ništa. Ovoga mi krsta.

Link to comment

Kad nema nista dobro potpisi neke omladince . Potpiši pa za godinu dve tri otpiši. Tako iz  godine u godinu.Ćirković Toti  Ristić Kojić Ilić Spasić Jovanović.... Jadno je sve odveć .Humac i Pasipoljanac  su nam marionete nevidjene . Ne bi me začudilo da potpišu i malog propadala. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...