Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

11 minutes ago, harper said:

 

Da je normalna liga onaj Stanojevic ili Stojanovic bi bio iskljucen u 9. minutu zbog dva povlacenja s ledja u kontri. I da, Kanga je trebalo da dobije crveni mozda vec kod onog starta ali da je Pejovic dobio zuti za prvo od ukupno cetiri povlacenja za dres s ledja niti bi on bio zrtva takvog starta, niti bi Kanga bio u opasnosti da dobije crveni koji mu je oprosten. Napravili ste sami takvu atmosferu (jer, zaboga, valjda je normalno da se vrsi pritisak na sudije) i od te atmosfere koju ste svesno napravili ste i poginuli.

 

Jebi ga, ljudi, kapiram da ceo zivot gledate fudbal u kojem se takve stvari smatraju pametnim faulovima ali to se vise ne sme. Razumem da ste nezadovoljni sudjenjem, i mi smo, ali to su sudije kakve imamo i to je ozbiljan problem. Ali ono sto ste radili poslednjih 15 minuta, svi odreda, od igraca, preko klupe, publike, pa cak i klinaca koji ubacuju lopte, ne prilice ozbiljnom klubu. Samo za ubacivanje one lopte tokom akcije kad smo dali drugi gol trebalo bi debelo da budete kaznjeni. To su maniri iz seoskih liga i ne pristaju superligaskom klubu velike tradicije. Onaj golman, Rosic, odbrani sut i padne kao da ga je grom uradio, udjose lekari, fizioterapeuti, hitna pomoc, pop, pogrebno preduzece, sest primarijusa, svi crkosmo da vidimo hoce li mucenik preziveti. Posle pet minuta eto njega nazad na golu kao da se nista nije desilo jer se, zamisli cuda, nista i nije desilo. A onda neko dodje i bez trunke stida napise da je utakmica previse produzena.

 

Uvek sam za to da ekipa koja radi takve stvari dobije bas ovakav gol u poslednjim sekundama, zvala se ta ekipa Radnicki, Zvezda ili bilo ko drugi. Tako ste i iz Evrope ispali protiv onih Maltezana, Petrov koji se kurcirao i trosio vreme je izgubio loptu i dobili ste gol iz kontre 15 sekundi pre kraja utakmice. A bili ste bolji za bar dva gola razlike.

 

Ili ono sto je neko napisao - valjda je normalno da se vrsi pritisak na sudije. Nije normalno. Nije normalno da od prvog minuta ekipa mlati i "pravi razne druge pametne faulove"a kad god im se sudi faul hvata se za glavu, okruzuje sudiju i kuka na epsku nepravdu. Kome je normalno ono sto je Lalatovic juce radio tesko da je i sam normalan. Da ga je neko odvezao u Toponicu odmah posle utakmice ne verujem da bi se iko iznenadio, ja ono u zivotu nisam video.

 

Sto je najtuznije od svega u kontekstu sadrzaja ovog posta, igrali ste kao zmajevi prvo poluvreme i bila je odlicna utakmica za nase prilike sa obe strane. Ali malo sudije, malo teren, malo nenormalno ponasanje igraca, klupe Radnickog i publike je na kraju ostavilo gorak utisak.

Ako je po tvom onda najbolje da je Radnicki krenuo s dva igraca manje!?

Realno.....Za svaki slucaj ,jel sigurno ce neki nas igrac da zasluzi iskljucenje...

Igraci zvezde .....Oni su divni,fini,prelepi...manekeni....Onaj Borjan slika i prilika kapitena!Tako treba da se ponasa svaki kapiten...

eeeh sad........Odgovorio bih ti na sve,al nemam vremena ...

izvini nista licno.....

Stiglo saopstenje Fk Partizan i citam ga,a ima mnogo.

Zanimljivo stivo!  

Sad sam u u iscekivanju odgovora na saopstenje ,saopstenja...i nadam se odgovoru na odgovor saopstenju saopstenje  saopstenja...

Nije komplikovano...samo tako izgleda....a jako je zanimljivo

PS.  Ce vas prejebu za Bjekovica izgleda :jerry:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Boki Nis said:

Odgovorio bih ti na sve,al nemam vremena ...

 

 

Nisi morao ni ovoliko da se trudis. Hvala sto si ovoliko vremena potrosio na vreme da napises ovu gomilu nicega.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Nisi morao ni ovoliko da se trudis. Hvala sto si ovoliko vremena potrosio na vreme da napises ovu gomilu nicega.

Cimate se oko perifernih stvari, a niko da kaže da je utakmica traja 90+ minuta, u jakom ritmu, borbena, prava prvenstvena....

Link to comment
1 hour ago, Barrister said:

 

A ne, ovde se piše kako je pokazana nadoknada od 4 minuta, a gol je pao početkom 97. minuta.  Ona tri minuta kad je zbog VAR-a bio prekid, a to je bilo tokom nadoknade, to valjda ne treba dodatno nadoknaditi, prema objektivnoj i uvređenoj niškoj publici.

Jeste ali zato kada Zvezdi odgovara rezultat sudija svira pre isteka 3minuta koje je teskom mukom dao. Mislim Zvezda pobedjuje, to je to, sviraj kraj.

Sramota je koliko se pomaze i kako nikada niko ne moze da nametne svoju igru kod sudija protiv Zvezde a o domacinskom sudjenju da ne pricam.

Jos je sramnije da posle jednog stoleca i dalje Zvezdasi pricaju o postenju, ferpleju...

Necu da ulazim u to ali da je sudija svirao kraj deset sekundi ranije ne bi bila greska ali nije i nikad nece jer mora da bude ferplej i da Zvezda pobedi.

 

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Cimate se oko perifernih stvari, a niko da kaže da je utakmica traja 90+ minuta, u jakom ritmu, borbena, prava prvenstvena....

 

Napisao sam to na nasoj temi vec posle prvog poluvremena. Prvo poluvreme je bilo odlicno, koliko je moglo na onakvom terenu i sa onim sudijom. Drugo slabije ali takodje dobro do nekih 15 minuta pred kraj.

 

Zaista ne znam vise sta da se radi s ovim domacim sudijama, to leglo diletantizma je odavno trebalo razjebati. Mi smo spali na jednog pristojnog sudiju, Srdjana Jovanovica, ovi ostali svi zajedno kurcu ne vrede. Sudjenje je bukvalno kvaliteta i motiva kao nekad u SFRJ u seoskim ligama, ono cemu smo se tada smejali kao kuriozitetu. Zahvaljujuci takvom sudjenju forsira se opstrukcija igre, ne sankcionisu se kumulativno faulovi, ne sankcionise se kradja vremena, to su sve stvari koje bi mogle da se iskorene u roku od par kola kad bi sudije svirale kao sto se svira u normalnim ligama. Zbog tih opstrukcija igraci se unervoze, lako dodje do carki na terenu i utakmice se pretvaraju u cirkus.

 

Pre dva kola smo igrali u Kragujevcu, pojma nemam sta sam gledao tih 90+ minuta ali znam da fudbal nisam gledao. Ono je bilo neverovatno. Posle kukaju vajni sportski novinari da na stadionima nema publike. Pa, ko ce da gleda ta sranja? Dolaze ovi organizovani koje fudbal ionako ne zanima i pokoji slucajni prolaznik. Fudbalske utakmice po Srbiji su nekad bile praznik i nisu se propustale, sad vise nikog ne zanimaju. A i ne treba da ga zanimaju, ovo sto mi gledamo iz kola u kolo ne bi zanimalo nikog ko iole zna sta je fudbal.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Da je ovo normalna liga utakmica bi i bila produzena do 105. minuta. Samo golman je ukrao jedno pet minuta.

Ne videh ovo...ja napisah na onom forumu, i moja je procena da je utakmica trebala da traje, baš toliko. Ne zbog golmana,već zbog toga što je bilo 10 izmena (5 min) 7 žutih i jedan crveni, povreda golmana (nek je i folirao, sudija je pokazao na sat da će štopovati vreme) i kad sve sajupiš, to bi bilo to, apropo vremena.

Link to comment

Raspisali se miljenici sadasnjeg i bivseg predsednika, i jedni i drugi savrseni, bezgresni, sve ostalo oko njih trn u oku prizora prelepih.

Raspali se dabogda i zabranili vas oba jednog lepog dana, kanceri jedni bedni. Cime se vi ponosie, svako normalan bi se stideo. Sve ste u fudbalu unistili

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Jeste ali zato kada Zvezdi odgovara rezultat sudija svira pre isteka 3minuta koje je teskom mukom dao. Mislim Zvezda pobedjuje, to je to, sviraj kraj.

Sramota je koliko se pomaze i kako nikada niko ne moze da nametne svoju igru kod sudija protiv Zvezde a o domacinskom sudjenju da ne pricam.

Jos je sramnije da posle jednog stoleca i dalje Zvezdasi pricaju o postenju, ferpleju...

Necu da ulazim u to ali da je sudija svirao kraj deset sekundi ranije ne bi bila greska ali nije i nikad nece jer mora da bude ferplej i da Zvezda pobedi.

 

 

Ne lazi. Na Marakani se ponekad svira kraj bez nadoknade vremena ali uvek kad su rezultati tipa 4:0, 5:0 ili tako nesto slicno. Da je bilo pravde jucerasnja utakmica u Nisu bi se jos igrala, toliko je trebalo da produzi zbog svih opstrukcija. Sama cinjenica da je produzio drugo poluvreme samo 4 minuta je skandalozna, trebalo je deset minuta da produzi. Pa, nama su skupljaci lopte krili lopte dok smo jurili rezultat ili ubacivali po dve, jednom i tri lopte na teren. Je li to ponasanje normalnog kluba? Posle Barija se vise ne nerviram zbog fudbala jer nema svrhe, doziveo sam s fudbalom sve sto se ima doziveti, ali onaj Pesicev gol mi je bio jedan od drazih u poslednje vreme. Dabogda svaki put izgubili zbog takvog ponasanja, po mogucstvu da vas sudija pokrade. Vi ste nekad bili Real sa Nisave, bilo je razloga zasto ste dobili takav nadimak, juce ste bili Dudulajce Junajted.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Napisao sam to na nasoj temi vec posle prvog poluvremena. Prvo poluvreme je bilo odlicno, koliko je moglo na onakvom terenu i sa onim sudijom. Drugo slabije ali takodje dobro do nekih 15 minuta pred kraj.

 

Zaista ne znam vise sta da se radi s ovim domacim sudijama, to leglo diletantizma je odavno trebalo razjebati. Mi smo spali na jednog pristojnog sudiju, Srdjana Jovanovica, ovi ostali svi zajedno kurcu ne vrede. Sudjenje je bukvalno kvaliteta i motiva kao nekad u SFRJ u seoskim ligama, ono cemu smo se tada smejali kao kuriozitetu. Zahvaljujuci takvom sudjenju forsira se opstrukcija igre, ne sankcionisu se kumulativno faulovi, ne sankcionise se kradja vremena, to su sve stvari koje bi mogle da se iskorene u roku od par kola kad bi sudije svirale kao sto se svira u normalnim ligama. Zbog tih opstrukcija igraci se unervoze, lako dodje do carki na terenu i utakmice se pretvaraju u cirkus.

 

Pre dva kola smo igrali u Kragujevcu, pojma nemam sta sam gledao tih 90+ minuta ali znam da fudbal nisam gledao. Ono je bilo neverovatno. Posle kukaju vajni sportski novinari da na stadionima nema publike. Pa, ko ce da gleda ta sranja? Dolaze ovi organizovani koje fudbal ionako ne zanima i pokoji slucajni prolaznik. Fudbalske utakmice po Srbiji su nekad bile praznik i nisu se propustale, sad vise nikog ne zanimaju. A i ne treba da ga zanimaju, ovo sto mi gledamo iz kola u kolo ne bi zanimalo nikog ko iole zna sta je fudbal.

Čak ni o njemu nemam neko dobro mišljenje. Ovde, na našim pašnjacima sudi kalkulantski, da se ne zameri. Ako se zameri, ko zna da li će u sledećem krugu biti predočen UEFA-i. Postoji mehanizam opstrukcije da te lagano i UEFA skine sa liste, čak i ako si dobar....Oni bre 100 puta u onoj VAR sobi vraćaju snimak i pet minuta im treba da donesu odluku, a povika na ovog na terenu koji u sekundi treba da odluči.

 

I nešto, što u mnogome utiče na sranje u našem fudbalu. Čitam saopštenje, kako "neki" igraju i po 98 minuta dok ne daju gol, a isti ti, na istom mestu, pre par meseci, u istom minutu dobili penal (diskutabilan ali ajde prošlo je)......to je ono kad misliš da imaš pravo na sve, a drugima spočitavaš ono što radiš. Oće ljudi na penalima da reše prvenstvo...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Čak ni o njemu nemam neko dobro mišljenje. Ovde, na našim pašnjacima sudi kalkulantski, da se ne zameri. Ako se zameri, ko zna da li će u sledećem krugu biti predočen UEFA-i. Postoji mehanizam opstrukcije da te lagano i UEFA skine sa liste, čak i ako si dobar....Oni bre 100 puta u onoj VAR sobi vraćaju snimak i pet minuta im treba da donesu odluku, a povika na ovog na terenu koji u sekundi treba da odluči.

 

I nešto, što u mnogome utiče na sranje u našem fudbalu. Čitam saopštenje, kako "neki" igraju i po 98 minuta dok ne daju gol, a isti ti, na istom mestu, pre par meseci, u istom minutu dobili penal (diskutabilan ali ajde prošlo je)......to je ono kad misliš da imaš pravo na sve, a drugima spočitavaš ono što radiš. Oće ljudi na penalima da reše prvenstvo...

 

To je posebna prica. Koji kurac taj VAR postoji ako ce VAR sudije uvek da skinu odgovornost sa sebe, iako sede u Staroj Pazovi, i da ga uvale sudiji koji je dole na terenu vec nekoliko minuta trpeo jahanje, jebanje majke i sve druge vrste pritisaka i koji ne bi dosudio penal posle toga da napadacu odbrambeni igrac otkine nogu. Koliko je meni poznato, VAR izmedju ostalog mora da signalizira sudiji da postoji neka situacija koju bi valjalo proveriti ali ovde ocigledno ne postoji ta politika. I Zvezda i Partizan su u nadoknadi vremena osteceni za po penal, Zvezda na Krsticicu a Partizan na Vujacicu, na stranu odluke tokom utakmice.

 

Kod nas vec neko vreme postoji praksa da se sve pogresne ili sumnjive odluke na utakmicama Zvezde i Partizana koriste kao dokaz da neko od ta dva kluba namesta sudjenje, kao da srpski fudbal ne postoji van ta dva kluba. To mora da se prekine smesta. Da sedim u Terzicevoj fotelji koliko odmah bih napisao saopstenje i trazio da se Partizan prebaci u drugu ligu zbog poslednjeg saopstenja ili da dokaze da je ova ili ona sudijska odluka doneta namerno u korist Zvezde. Naravno da se ne bi desilo ni jedno ni drugo ali mora da se skrene paznja na takve stvari. Ne igra se fudbal samo u ta dva kluba, svaka sudijska odluka koja nije na derbiju utice i na druge klubove. Naime, posle onakvog saopstenja svaki sudija kada izadje na teren na Zvezdinim utakmicama merice svoje odluke po tome da li koriste Zvezdi ili Partizanu u njihovoj vecnoj jurnjavi za titulom dok su ostali klubovi samo nemi posmatraci. To sve druge klubove stavlja u poziciju objekta a ne subjekta koji se takmici na istom nivou takmicenja. Pod takvim pritiskom niti moze normalno da se igra, niti normalno da se sudi.

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Da je ovo normalna liga utakmica bi i bila produzena do 105. minuta. Samo golman je ukrao jedno pet minuta.

Pa najbolje da fss promeni pravilo da golmanima ne sme da se ukazuje lekarska pomoć kada igraju sa titovim blizancima već da ekipa igra bez golmana.

Link to comment
19 minutes ago, Gradina said:

Pa najbolje da fss promeni pravilo da golmanima ne sme da se ukazuje lekarska pomoć kada igraju sa titovim blizancima već da ekipa igra bez golmana.

 

I sta kazu na ortopediji? Prezive li decko?

 

Nemoj me zajebavati.

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Veoma dobro poznaješ Nišavski okrug a navijaš za tamo neki šugavi klub iz najšugavijeg grada

 

Sta da ti kazem. Sudbina.

Link to comment

@harper sokole kažeš skupljači lopte odugovlačili dok ste jurili rezultat . Aj reci šta ste jurili na 1-1 sa dva igrača više? Penal ? Sramno. Ako sam nekad voleo i da vas pogledam na minimatiku u ta doba kad su minimatici bili in , sada kad su ovi od 50" gde se sve vidi . . . Povraća mi se. Nego jel tačno da je mister sve crte pošmrkao pa zato Lalat ne dodje kod vas. 😂😂😂🤣🤣

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...