Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

Tsko je Boki. Kad se ne prospe ono što napad uradi.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Naravno...i ovaj drug od Jamkama odigrao vise nego korektno...

Stajic me odusevio....

Odbrana bila skoro pa odlicna....

Link to comment
Naravno...i ovaj drug od Jamkama odigrao vise nego korektno...
Stajic me odusevio....
Odbrana bila skoro pa odlicna....
Da...Stajić odličan...ovaj Etongu siguran, ali pomalo grub, čimi mi se...ako bude igrao protiv blizanaca, vidjen je za dva žuta. Prestoničke priđadone su posebno zaštićene, a pogotovu kod 0:0....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Da...Stajić odličan...ovaj Etongu siguran, ali pomalo grub, čimi mi se...ako bude igrao protiv blizanaca, vidjen je za dva žuta. Prestoničke priđadone su posebno zaštićene, a pogotovu kod 0:0....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Grublji od mister kartona???

Prva mu je utakmica i verovatno odigrao pod pritiskom. Za mene desetka ko vrata, plus bez greske.

Stajic napravi slobodnjak na sedamnaest metara i jos par sitnica ali skroz korektno.

 

  • +1 1
Link to comment



Grublji od mister kartona???
Prva mu je utakmica i verovatno odigrao pod pritiskom. Za mene desetka ko vrata, plus bez greske.
Stajic napravi slobodnjak na sedamnaest metara i jos par sitnica ali skroz korektno.
 


Ko je mister kartona ?

Od komentara na družtvenim mrežama izdvajam konstataciju tipa, mora da bude dobro kad ne igra Pejović....[emoji23]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
41 minutes ago, Constantin said:


 

 


Ko je mister kartona ?

Od komentara na družtvenim mrežama izdvajam konstataciju tipa, mora da bude dobro kad ne igra Pejović....emoji23.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Savic be

Link to comment
Savic be
Da...on ima neke "žute minute"...kao u prošlom prvenstvu onaj start, kad je dobio" , ničim izazvan, crveni karton protiv Zvezde na, maltene, dredini terena. Generalno, dobar je on na svojoj poziciji ali posle jučerašnje igre Etongua, nisam siguran da će biti standardan.

Imam, nekako, utisak da.ove naše sudije tim strancima, mnogo lakše dele kartone.

Kako reče Boki, mnogo smo dobili s Rosićem. Znali smo kakav je golman, samo nismo znali u kakvoj je formi. Kako vidimo, dobro nam je došao.

Ono što ne valja je to, što svako ko bude pružio zapažene partije do polusezone ili kraja sezone biće uvaljen za neke pare i da se uopšte ne radi na stvaranju nekakvog kontinuiteta ili tima za bar dve sezone, a samim tim i rezultata i u domaćem prvenstvu i u Evropi.


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 4
Link to comment
Niti na stadionu, bez koga nema Evrope isto takodje. 
Da....niko ne traži neko rešenje. Ivica čeka da mu onaj prevejani lažov napravi stadion. Gradci oci, tačnije "gradska mama" vrv i ne zna da imamo stadion u centru grada. Ivica, takodje, misli da je Radnički njegovo vlasništvo, ali samo u delu preprodaje igrača i pravljenje razlike u novcu. Napravljenju razliku u ceni i zaradu nema nameru, ni deo, da uloži u stadion, jer, jelte, stadion je gradski. Seljobersko-piljarska politika.....sa zaštićenim poreklom.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 5
Link to comment
34 minutes ago, Gradina said:

Ovo je Bjekovic odradio maestralno, niko drugi nije stekao uslove da bude protivkandidat jer niti ima ko da predlozi niti ti sto mogu da proguraju nekog kandidata ne postoje  a tu su, samim tim nemaju legitimitet a opet kad zatreba ce da imaju legitimitet al posle izbora.....

Bem te ..... kad ne mozes ni fudbalski savez da uredis, nesto sto donosi ogromne pare drzavi a moze jos i vise...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ovo je Bjekovic odradio maestralno, niko drugi nije stekao uslove da bude protivkandidat jer niti ima ko da predlozi niti ti sto mogu da proguraju nekog kandidata ne postoje  a tu su, samim tim nemaju legitimitet a opet kad zatreba ce da imaju legitimitet al posle izbora.....

Bem te ..... kad ne mozes ni fudbalski savez da uredis, nesto sto donosi ogromne pare drzavi a moze jos i vise...

A Leković !

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...