Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Samo sto dalje od kluba i Toncev i ostali cigani i to je to. Makar nam se skinite s kurca ove jubilarne sezone koju zaseravate. Nista ekstremno, samo da nam se skinete s kurca. I da gledamo jos sta je od fuzbala ostalo. Navikli smo na vasa sranja samo nam se skinite svi govnari sto ste tu postavljeni 😘

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment

Otkad znam za sebe i Radnički, uvek neko nekog pokušava da skine iz uprave da bi oni vodili klub, dovodili svoje igrače itd...

 

Kafanska pričica već 20-30 godina

 

Sjaše kurta da bi uzjahao murta

  • +1 2
Link to comment

Uzgred.. našima ni Lalat ne pomaže izgleda.. fali tu neki konkretan vođa među igračima, neko da podvikne, zakuva atmosferu.. ovi svi ispadoše flegme i pizdurine

 

Jebem te u psihu ako se usereš od KG-a kod kuće..

Link to comment
3 hours ago, zikaPantelej said:

Uzgred.. našima ni Lalat ne pomaže izgleda.. fali tu neki konkretan vođa među igračima, neko da podvikne, zakuva atmosferu.. ovi svi ispadoše flegme i pizdurine

 

Jebem te u psihu ako se usereš od KG-a kod kuće..

Fali Marjanovic od prosle godine, fali Mica od prosle godine jesenji deo, Pejovic je ocajan u svakom pogledu i to sto jednu od cetri utakmica odigra korektno ne moze da ga opere, defanziva mu je slaba...

Fali i to sto zrtvujemo Petrova i jedino sto pokazuje je brzina u par navrata na svaku utakmicu i korektan je u defanzivi.

Treba da prodamo Stulica ali moze da se i odmori malo u smislu da da sve od sebe 65min a posle da igra Petrov i obratno a da se da sansa Ajdaru koji je jako korektan i talentovan, takodje Cvetkovic bi po meni trebao umesto Jovanovica.

Ocigledno je da se mucimo u napadu ali ociglednije je da tesko osvajamo loptu i da sve ekipe protiv nas deluju kao da su tehnicki jako potkovane.

Mozda treba misliti kao neki prelazni oblik dok se neki igraci ne podignu da se Yamkam posalje u vezni red i upari sa ovim novim iz Vozdovca, da Marjanovic igra iza napadaca a Dimic na krilo.

Meni je pored Pejovica veliko razocarenje Aksentijevic, jako nekonkretan napred a supalj pozadi.

 

Link to comment
6 hours ago, zikaPantelej said:

Otkad znam za sebe i Radnički, uvek neko nekog pokušava da skine iz uprave da bi oni vodili klub, dovodili svoje igrače itd...

 

Kafanska pričica već 20-30 godina

 

Sjaše kurta da bi uzjahao murta

Ma dobro, iznerviram se tako jer su ovi bas preterali, krene sezona euforicno a onda odjednom bezvoljno, sranja sa namestanjem godinama i tako to. Ali realno je sve previse nedoreceno, aj da vidimo. 

  • +1 1
Link to comment

Čitam neke komentare na koga je Lalat mislio pod to da je taj neko klošar a Ivica za njih gospodin i ostalo...

 

Navodno se odnosi na Bankovića, Propadala i SNS. 

 

Između njih i Ivice biram Ivicu 200% svaki put

 

I dobar je to izraz za Bankovića i ovog drugog.. Banković čije ime skandiraju na jugu i veličaju, a koji i jeste klošar, ojadio mnoge ljude za stanove, pa bi da se vadi na račun drugih.. tog što dalje

Link to comment
On 10.10.2022. at 16:53, kud u maglu Simoviću said:

ovo je ekstra kad jedni druge prozivaju jebo vas terzić

:rolf:

Inače skandirano je "jebo vas termin". I transparenti su bili na tu temu. Naravno Arena neće to da prikaže zato što su i oni time prozvani.

  • +1 2
Link to comment
Lala uzeo odmor 3 dana. [emoji25][emoji460]️[emoji1624]
Nije valjda da smo namestili Javor...Kupa za prvenstvo, "tante za kukuriku", a ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
Etongu debituje kod Lalata. Izgleda mi ko da igramo sa trojicom pozadi
Ne mora da znači...možda.će.Jovanovića na beka..RB...
7a6e9ed00d21781bd9d7382d50b0d9c1.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...