Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ne znam kako ce Lalat da uklopi tolike spiceve, ne secam se da je nekada igrao sa dva spica???
I dalje misliš da Ivica neće da.unovči Štulića na zimu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

I dalje misliš da Ivica neće da.unovči Štulića na zimu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Pa valjda nisam to napisao ?!?!?!

Meni je to najlogicnije, da ga unovci na zimu...

Link to comment

Idemo:

Gore sleva: Pejović, Etongu, Yamkam, Štulić, Matija Petrović, Petrov, Dušanić, Jovičić, ?

Srednji sleva: ?, Lazar Đorđević, ?, ?, Škrbić, Stevanović, Rosić,  Kitanović, Dimić, Mihajlović, Aksentijević, Gaku

Donji sleva: Mesarović, Tomić, ?,?, Ajdar, Savić, Marjanović, Papunašvili, Jovanović, ?

 

Edited by RealNIš
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, RealNIš said:

Idemo:

Gore sleva: Pejović, Etongu, Yamkam, Štulić, Matija Petrović, Petrov, Dušanić, Jovičić, ?

Srednji sleva: ?, Lazar Đorđević, ?, ?, Škrbić, Stevanović, Rosić,  Kitanović, Dimić, Mihajlović, Aksentijević, Gaku

Donji sleva: Mesarović, Tomić, ?,?, Ajdar, Savić, Marjanović, Papunašvili, Jovanović, ?

 

Pa te ni ja nisam znao plus Matiju Petrovica

Link to comment
12 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Moze li neko da napise koji su sve ovo igraci? Ne spoznajem svu gospodu ...

309347960_10221402524472851_3687146240892119182_n.jpg

Vjestica, Jovanic, Sarac, Pejovic, Etongu, Jamkam, Stulic, Petrovic, Petrov, Dusanic, Stajic, Frei, Aca Jovanovic

Srdjan L. Mitic, V. Djordjevic, Cvetkovic, L. Djordjevic, Jovicic, Skrbic, Stevanovic, Rosic, Kitanovic, Dimic, Mihajlovic, Aksentijevic, Gakou, Bratic, podmladjeni Novica Cvetkovic

Mesarovic, Tomic, Djurisic, Markovic, Ajdar, Drugi covek, Prvi covek, Treci covek, Savic, Marjanovic, Papu, Jovanovic, Stojanovic.

Nema fizioterapeuta i doktora.

  • +1 2
Link to comment
Kontra prethodnim utakmicama sa Čukom danas očekujem 3+ ili 4+ , ako Rosić brani pobedjujemo , u protivnom gubimo...
Nije Rosić svemoguć...zavisi od mnogo čega. Malo mi smeta Lalina "ambicija" da ide na 0:0 kao protiv Voždovca, ali dobro....ako je to realno, šta da se radi.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
38 minutes ago, Constantin said:

Nije Rosić svemoguć...zavisi od mnogo čega. Malo mi smeta Lalina "ambicija" da ide na 0:0 kao protiv Voždovca, ali dobro....ako je to realno, šta da se radi.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ma jok be, hoce da rastereti ekipu...

Lalat nikad ne ide na nereseno.

Jeste danas najbitnije da ne izgubimo i da je Cuka nikad jaca i da smo mi dobili samo jednu utakmicu i da bod znaci i potvrdu uzlazne forme ali tri boda bi bas diglo ekipu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...