Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

12 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Meni pa uopste nisu tanki. Nisu neki sta ti ja znam ali nisu nam dali u startu mnogo sansi cak su bili i nesto bolji u polju. Kako se utakmica odmicala tako smo bili sve bolji. Lalat se izdrao dobrano na par igraca i da vidis kako se moze. To je falilo ostalim trenerima. Kad ih vidim da stoje pored aut linije i onako kao nesto razmisljaju, nesto ljuti ....

 

Lalatove ekipe mnogo bolje igraju u drugo poluvreme, dal ih tada bolje postavi, dal dodaju gas ne znam.

 

Cestitam Aksentijevicu, mnogo zrelija partija nego inace samo jos da nauci da centrira.

Stulic je opasan, decko kida. Malo prostora i gol. Svaka cast.

Yamkam se vraca na staro. Lider odbrane.

Stojanovic takodje dobra partija.

Petrov uz Yamkama i Stulica najzasluzniji za ovu pobedu.

Savic mnogo krsi, zuti konstantno i cimam se uvek da ne dobije crveni.

Golmance za mene i dalje nedoraso za ovaj nivo takmicenja. Cestitam na svemu sto daje klubu ali rano je ubacen.

Cvetkovic danas nista posebno. Ima zavidnu fiziku i moze da bude ozbiljno pojacanje u nastavku. Mislim da mu fali kondicija.

Trojka u sredini odradila posao. Dimic moze mnogo bolje kao i ostali.

Doduse ne znam za Pejovica jer nekako bas dugo ga cekamo. Ona ispucavanja na gol sa polovine terena se zovu "seljacki sutevi" bez da bilo koga vredjam. Kapiten.

Marjanovic jos uvek trazi igru i sebe u njoj. Vidi se pomak ali jos uvek mu noga i glava nisu u vinklu.

Cekamo Micu da zabiberi. Steta sto nemamo jos bar dve lakse utakmice da se skroz konsolidujemo.

 Pejović SAVIC  najslabije karike  . Golman kao što ti rece nedorastao  po meni ni za prvu ligu Srbije . Ne znam nijednog golmana da se ovako baca. Odraz iz mesta sa obe noge i kao salto  da će  da radi . Odraz mu je 3 cm. Snimak usporeni sve pokazuje

Edited by Odemastupropast
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Monako i Bastija kontaktirali Radnički oko Nikole Štulića...detalji nisu poznati.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Odakle ovaj tekst?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...