Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Mislim da Mića, ako se vrati u formu, može da završi dobar posao u timu. I Sale da počne da igra onako kako očekujemo - mislim da nam više škripi odbrana i da tu treba da se pojačamo, a sredina bi prošla i ovako sa ovim igračima ako bi igrali na svom nivou.

!?

Link to comment
23 minutes ago, RealNIš said:

Mislim da Mića, ako se vrati u formu, može da završi dobar posao u timu. I Sale da počne da igra onako kako očekujemo - mislim da nam više škripi odbrana i da tu treba da se pojačamo, a sredina bi prošla i ovako sa ovim igračima ako bi igrali na svom nivou.

!?

Mica pravi razliku, ume da povuce loptu, otvara kontre. Malo je igraca kao Mica u ligi.

 

Link to comment

Zaboravio sam da napisem juce.

Jedina zamerka na Lalatovu postavu mada nije ni zamerka vec vise moje vidjenje je to sto je Petrov igrao levo krilo a Dimic koji je najvise levo krilo igrao u sredini.

Nije za drugo nego sto je Dimic u odbrani bio rame uz rame sa Stulicem i delovalo je da se branimo 4-4-2 gde bi svakako po oduzimanju lopte Petrov bolje iskoristio brzinu da je u sredini, takodje i skok a u napadu bi bio jos blize golu. Njegova snaga bi mnogo znacila protiv agresivnih stopera Vozdovca.

Na krilu Dimic gleda prvo da centrira a Petrov uglavnom kako da sutne a nesto slabo sutira.

Dimic se nije nesto video u kreaciji, povlacenju lopte i mislim da bi jucerasnju taktiku jos bolje iskoristio ovako...

Ucinilo mi se da igramo 4-4-2 i mnogo mi je bilo drago sto je upario Stulu i Petrova ali sam posle video da je to Dimic.

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Što?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Zezam te. Peti put postavljas pitanje za Skrbica a niko ne odgovara 😁

Ja koliko se secam da ga je Sivic pominjao kao opciju kada se oporavi. Mislim ako sve bude ok mozda dobije minute posle rep pauze. Neki moj osecaj.

Link to comment

Ko bi trebao da bude starter Bonus Štulić, najbolji strelac ili Škrbić, dokazani napadač i strelac i igrač kome ugovor ističe za 6 meseci?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...