Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

23 minutes ago, Gradina said:

Grešiš. https://www.transfermarkt.com/mbouri-basile-yamkam/profil/spieler/846123

Mada mu je i karijera totalna nepoznanica kao i kod većine Afrikanaca

Da, igra DM i RB iz nužde. Piše da ima 3 nastupa za reprezentaciju Kameruna. Kod tih Afrikanaca imaš svega i svačega. Znaš priču za Babatundea? Pa evo i jednog isterali iz Slobode Užice....složio im priču kako je prošao školu Mančester Sitija, čak i neka fake fotografija bila, pustili ga da igra, a on se saplitao o liniju....isterali ga posle tri dana. Kod nas je malo dostupno podataka od vanevropskih fudbalera, a naši "novinari" ne poznaju ni naše igrače, a kamo li da se pozabave "istraživačkim novinarstvom"....sve je to copy/paste...rad od kuće u sivoj zoni. Dok sam odlazio na stadion, sećam se jedne devojčice iz Južnih vesti. Tada je Ljubica bila na trudničkom. Sve vreme će ćaskala za vreme utakmice sa jednom "bucom" iz Niških vesti, kikotale se i Boga mi ometale ove prave novinare, vrlo često. Izveštaj posle utakmice, em što je opis ubi Bože, nego za jednu našu šansu kaže, lopta je pored stative otišla van terena....a ovaj naš, mislim da beše Arsa, iz slobdnjaka, zveknuo stativu, čulo se "Ipsilona"....tako da.....

  • Haha 1
Link to comment

Yamkam nije nedorecen nego nije u formi kao ni 90% ekipe. Ubila ga malarija.

Prosle godine za 6 meseci je imao tri greskice. Bio nas najbolji igrac i nikako ne moze da bude nedorecen samo van forme.

 

  • +1 3
Link to comment

Bem ti sreci kad ti ekipa sutne dva puta na gol iz prekida i da jedan. Lopta im je svesno prepustena, igraci su cuvani za zadnjih verovatno pola sata zbog premora da napadnu.

 

Ipak Marjanovic nesto bolji ali za mrvicu sto znaci i dalje nedovoljno za njegove kvalitete.

Dimic se nije video.

Jovanovic isto. Ni jedan prodor, nista korisno.

Aksentijevic i dalje centrira nikome.

Stojanovic dobio defanzine zadatke pa se stidljivo pojavljivao u napad bez zaletanja.

Stulica pojeli stoperi koji su bili uvek na granici faula sa njihovim remplovanjem.

Yamkam se pominje svaki minut. Vratio malo sigurnost u duelima, u cuvanju lopte, smiren je bio danas ali imao jedan pas koji je mogao skupo da nas kosta, osim toga nemam zamerki.

Savic nekako nevidljivo radi posao osim kad ih krsi na sredini terena, nije bio los. Ocekivao sam da ce da dobije zuti.

Pejovic odigrao korektno, bolje od Marjanovica.

Golmance za mene i dalje neprelazna ocena. Mnogo je mlad i po meni nije sazreo za ovaj nivo takmicenja.

Petrov imao par trcanja, traljav sut u golmana i jedan ubac. Meni je to nedovoljno.

Od izmena Tomic, ni prodor, ni centarsut ni smisla za igru.

Ovaj Cvetkovic ili kako se vec preziva je bio odlican, lomio, ubacivao, bas se videla dominacija.

Ajdar nije los ali je trebao lepse da sutira jer je bio sam. Vidi se talenat.

Mesarovica necu da komentarisem iz postovanja prema Constantinu 😁

Odbrana nam je bila dobra i to kad kazem mislim na ceo tim. Nisu nam stvorili ni jednu sansu, nisam zastrepeo celu utakmicu osim kod slobodnjaka i sreca pa se onaj odluci da sutira u golmana. Mogao sam da potpisem da je odlucio da cuva svoju stranu, da nece da mrda.

 

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment

Slobodno za Mesarovića.....ja ga nisam zapazio nešto posebno, osim onog kvalitetnog "štopovanja" .... ne sećam se još nečega...ni dobrog, ni lošeg.....malo sam bio iznerviran, koliko smo bespotrebno daleko od gola. Lalat je umislio da izvuče bod i pobeda ga nije mnogo interesovala, izgleda. Imali su posed, bez konkretnog. Odaljili smo ih na 40 metara od gola...osim onog slobodnjaka i prekida kod gola, ništa. Mi smo više mrčkali od njih i koliko-toliko, bili opasniji.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Slobodno za Mesarovića.....ja ga nisam zapazio nešto posebno, osim onog kvalitetnog "štopovanja" .... ne sećam se još nečega...ni dobrog, ni lošeg.....malo sam bio iznerviran, koliko smo bespotrebno daleko od gola. Lalat je umislio da izvuče bod i pobeda ga nije mnogo interesovala, izgleda. Imali su posed, bez konkretnog. Odaljili smo ih na 40 metara od gola...osim onog slobodnjaka i prekida kod gola, ništa. Mi smo više mrčkali od njih i koliko-toliko, bili opasniji.

Lalat je znao odakle preti opasnost. Veštačka trava brza podloga izrabljena , tanka zadnja linija, neiskusan golman . E sad go . Lopta ubačena sa  35 metara leti  leti  i opet loše .Brane prostor a ne igrača.Šut glavom sa nekih 11 metara. Golman nekako sa dve noge se baca padajuci bez odraza u visinu . Ne znam da li  trener golmana vidi da mali nikad ama baš nikad nema odraz zbog loše postavljenih nogu. Ili su blizu ili su široko a zna se da najbolji odraz se ima  kada su ,,noge u širini ramena" .Ovako gledano kao da mali ima 1.60 m visinu jer propada pri skoku a da ne ide u visinu. Jedino što efektno diže noge kao da paradu želi da uhvati. Odbrana nam je najtanja u šampionatu posle Surduličana.Ognjen Bjeličić koliko god se nekima nije dopadao po meni za ove je Nemanja Vidić. Pejović i Štulić jedini kojima bi dao prelaznu ocenu. Željni gladni  borbeni.Pod hitno dva štopera i jedan zadnji vezni kreativac. Još dva dana samo imamo da ih nadjemo. 

Nadam se da će uspeti Rosića da ,,registruju ",da nije negde zapelo jer nema logike da za 8 dana  to nisu uspeli da urade .

 

  • +1 1
Link to comment

Ja bih uz Štulića i Pejovića, dodao i Stojanovića, LB, mada ga je Lalat malo ograničio, ovog puta. Nije bio loš Cvetković, kad je ušao. Ja sam se baš nadao Rosiću, ali jbg. Nadam se da će biti sve ok do Spartaka u nedelju, kao i to da dovedu još jednog veznjaka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Constantin said:

Ja bih uz Štulića i Pejovića, dodao i Stojanovića, LB, mada ga je Lalat malo ograničio, ovog puta. Nije bio loš Cvetković, kad je ušao. Ja sam se baš nadao Rosiću, ali jbg. Nadam se da će biti sve ok do Spartaka u nedelju, kao i to da dovedu još jednog veznjaka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Aca tenk još nema klub. Dobro bi nam došao.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...