Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Šteta za Pazarce na kraju
Nije mi žao. Čim počnu da gube divljaju. Ako me išta više nervira to je ta kaubojština koja se kod pojedinih klubova javlja, čim krenu da gube. To je za 5. ligu samo, i onako ih je dekretom Tole ubacio u Superligu, a Rasim ih svake godine ostavljao u istu. U jesen Jošanica, na proleće Mačester.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Nego, ima li još ko da trenira s timom, a da ne znamo. Evo i za ovog Djordjevića kađu da trenira nekoliko dana s timom...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Šteta za Pazarce na kraju

Mislim da je Pesic bio u ofsajdu kod drugog gola.

Videla se tendencija sudije i to solidna da nagna ka CZ.

Inace mi nije zao jer ocekujem da ce krenuti da padaju, ugrozavaju nas za Evropu 😁

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Obzirom da trazimo dva stopera to verovatno znaci da ce Yamkam na mestu defanzivnog veznog ili na desnog beka.

Možda se ni on ne svidja Lalatu ?

Link to comment
8 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mislim da je Pesic bio u ofsajdu kod drugog gola.

Videla se tendencija sudije i to solidna da nagna ka CZ.

Inace mi nije zao jer ocekujem da ce krenuti da padaju, ugrozavaju nas za Evropu 😁

 

Ne znam da li je bio faul, čini mi se da nije bio ofsajd.

Link to comment

Ovaj je bio jedan od gorih štopera koje smo imali u poslednjih par godina po mom sećanju.. igrao pre sezonu ili dve u vreme Kosanovića i Čumića... Sezona kad smo igrali sa Florom.. isto je bilo kritično sa štoperima.. bio on i onaj Ostojić a posle došao Maslać

 

Neka me demantuje ovaj put :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment
Ovaj je bio jedan od gorih štopera koje smo imali u poslednjih par godina po mom sećanju.. igrao pre sezonu ili dve u vreme Kosanovića i Čumića... Sezona kad smo igrali sa Florom.. isto je bilo kritično sa štoperima.. bio on i onaj Ostojić a posle došao Maslać
 
Neka me demantuje ovaj put :rolleyes:
Čini mi se da je tada došao, pred meč sa Florom....a valjda se utrenirao i naučio nešto...u taj Bahrein...[emoji856]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
53 minutes ago, Constantin said:

Čini mi se da je tada došao, pred meč sa Florom....a valjda se utrenirao i naučio nešto...u taj Bahrein...emoji856.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ovog stopera su hvalili i Vojvodjani i mi kada je dovodjen ali nije mnogo pokazao. Pretpostavljam da je negde, nekad igrao dosta dobro. Ako ga je Lalat zeleo ima da ga napravi da bude pojacanje.

 

Ono sto mi se svidja kod Lalata je upravo ono sto je uradio sa Papuom.

Ta njegova korekcija kod igraca i sto ga igraci slusaju. On se svadja sa svima izvan kluba, sa upravama ali ne secam se da je imao problema sa igracima. Mozda izolovani slucajevi.

 

Ocekujem tvrdu utakmicu, ocekujem motivisane igrace koji ce da ujedaju na terenu. Mislim da ce vec sada pojedinacne gluposti da se svedu na minimum.

Kao sto je Lalat rekao, svaki igrac ce da dobije svoje zadatke koje treba da ispuni. Ovo znaci da ce svako znati sta igra i to ce biti prva bitna razlika u odnosu na start pa sve do sada.

Link to comment





 
Ono sto mi se svidja kod Lalata je upravo ono sto je uradio sa Papuom.
Ta njegova korekcija kod igraca i sto ga igraci slusaju. On se svadja sa svima izvan kluba, sa upravama ali ne secam se da je imao problema sa igracima. Mozda izolovani slucajevi.
 


Poslednje je to što se pokačio, e sad ubi me ako se sećam tačno, u Banjaluci, sa Andrićem ili Piščevićem....obojicu ih on odveo tamo.

Nadam se dobrom rezultatu na onoj nakaradi od ...ne znam kako da nazovem...fudbalskog terena, ajde...ako dobro otvorimo utakmicu. Da ne primimo gol još u svlačionici, onda možemo da gnjavimo i nečemu da se nadamo. Takodje, treba nam koncetracija do poslednjeg zvižduka tupavog sudije Ostraćanina, jer odlično znamo da preteknemo sudiju, i pre njegovog poslednjeg zvižduka, napravimo penal ili primimo gol.


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
13 hours ago, Constantin said:

Možda se ni on ne svidja Lalatu ?

Yamcam ? Meni je malo nedorečen. Da se razumemo štoper treba da je rezonski  agresivan , a po meni on nema taj osećaj kada treba da povuče ručnu. Ima želju ima snagu ali . . .

Link to comment
Jojić u Voši. Mare radi odličan posao za sada. 
Dobar posao radi Mare, ali je doveo "ime" a treba mu igrač. Doveo je brdo igrača i verujem da će iz kvantiteta izvući i kvalitet, ali im sinoć nije bilo od pomoći.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Yamcam ? Meni je malo nedorečen. Da se razumemo štoper treba da je rezonski  agresivan , a po meni on nema taj osećaj kada treba da povuče ručnu. Ima želju ima snagu ali . . .
Yamkam je DM, štopera igra iz nužde, ili grešim?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...