Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

7 hours ago, Constantin said:

Neke glasine, poluinformacije...ništa...? Javite ste da bar znam da ste zdravo i dobro....

 

P.S. Samo za @Captain_Darling :

 

  Reveal hidden contents

spacer.png

 

Kad smo cekali ovoliko ce da sacekamo jos ovih nedelju dana.

Vec je veliko pojacanje Rosic.

Lalat ce verovatno da pojaca, ko sto smo pricali, srednji red sa Yamkamom, Stajicem mozda ...

U ponedeljak ce Radnicki biti drugi tim a glavna promena ce biti motivacija, borba za svaku loptu i veca disciplina. Nije da se nisu do sada borili ali je vidno pao elan ekipi. I to nije samo do umora jer umorne su i druge ekipe.

Najbitnija stvar u ponedeljak je da ne primimo gol u ranoj fazi.

Vozdovac je mnogo zajebana ekipa plus njihov zajebani teren.

Link to comment

Pregovarali smo i sa Djordjem Denićem, ali on se odlučio sa Mladost GAT. Tolko li smo jbmliga.....inače nastupao je za Rad, Rozenborg i Apolon, veznjak. Znači da tražimo veznjaka.

Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Pregovarali smo i sa Djordjem Denićem, ali on se odlučio sa Mladost GAT. Tolko li smo jbmliga.....inače nastupao je za Rad, Rozenborg i Apolon, veznjak. Znači da tražimo veznjaka.

Ma moguce da mu nisu bitne pare nego negde da podigne formu i da moze da pobegne za dva meseca.

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ma moguce da mu nisu bitne pare nego negde da podigne formu i da moze da pobegne za dva meseca.

Ih...nisu svi ko Lalat da dobiju "ponudu koja se ne odbija"....:rolleyes:

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Nekoliko dana već trenira s ekipom, a mi ne znamo....tja..

Znao sam ali sam mislio da je na odmoru. Ranijih godina je vidjan na zeljinom kod  Bojzija. Odatle ta veza. Kad je bio mali čak je igrao i neke turnire za Zelju. Inače nema seniorskog iskustva. Sva takmičenja do sada su mu bila u U18 ,U19  ligama i u razvojnoj ligi.... Lepo . Neko se opet omastio... Ne bi me čudilo da i brata blizanca mu dovedu....

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Znao sam ali sam mislio da je na odmoru. Ranijih godina je vidjan na zeljinom kod  Bojzija. Odatle ta veza. Kad je bio mali čak je igrao i neke turnire za Zelju. Inače nema seniorskog iskustva. Sva takmičenja do sada su mu bila u U18 ,U19  ligama i u razvojnoj ligi.... Lepo . Neko se opet omastio... Ne bi me čudilo da i brata blizanca mu dovedu....

I Svajcarska druga liga, drugo takmicenje po jacini koliko vidim. Prosle godine 28 utakmica oko 1300minuta.

Tamo su sada Fc Aarau, Tun...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...