Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, Nevernik said:

Šokiran sam razvojem situacije :D

 

Srećan vam Lalat. 

Pozitivno ili negativno ?

Treba dosta poznavati situaciju u našem klubu pa razumeti sve ovo. Mrka je drugi trener Lala će biti treći. Ako Lala zapali opet četvrti će na Mrkinu  registraciju . Sve je to cirkus Medrano. Uz to čim je Mrka imenovan šatra na njegovo instistiranje su golmani dobili otkaz. Zašto im otkaz nije dao taj koji ih je angažovao ? Pa sakrio se iza Mrke ostaje ,,čist" a u dogledno vreme moguće je vraćanje mladog Mrke i da se oduže starom. Ma kombinacija milion od čoveka kome je prezime sinonim propadanja. Čeka se na Čairu da već jednom padne i da se nikad ne digne

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Pozitivno ili negativno ?

Treba dosta poznavati situaciju u našem klubu pa razumeti sve ovo. Mrka je drugi trener Lala će biti treći. Ako Lala zapali opet četvrti će na Mrkinu  registraciju . Sve je to cirkus Medrano. Uz to čim je Mrka imenovan šatra na njegovo instistiranje su golmani dobili otkaz. Zašto im otkaz nije dao taj koji ih je angažovao ? Pa sakrio se iza Mrke ostaje ,,čist" a u dogledno vreme moguće je vraćanje mladog Mrke i da se oduže starom. Ma kombinacija milion od čoveka kome je prezime sinonim propadanja. Čeka se na Čairu da već jednom padne i da se nikad ne digne

Zar nisu oni otišli za doba Sivića ?

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Zar nisu oni otišli za doba Sivića ?

Ne ne  nisu. Čim je Mrci došao šatra na njegov i Acin predlog UO golmanima su raskinuti ugovori. Imas to negde na fb objavu

Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Ne ne  nisu. Čim je Mrci došao šatra na njegov i Acin predlog UO golmanima su raskinuti ugovori. Imas to negde na fb objavu

Znam da je ovaj kukao, mislim na Sivića, kako su golmani očajni i da treba potražiti neko rešenje.....i nadjoše ga, čini mi se, oteraše Peju. Tu se zguralo u par dana, pa se posle već desio Tolordava.....zato sam nešto i porkao.

Link to comment
Opet će Baticini igrači da vade iz gliba ekipu kao pre par godina ? Nadam se da će time da se završi menadzersko mešetarska direktorska  karijera Čačanina
Jel ovo ima nekih najava ili su samo želje, čestitke i pozdravi...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
10 minutes ago, Constantin said:

Jel ovo ima nekih najava ili su samo želje, čestitke i pozdravi...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja ukapirao da je zelja... E sad.....

Link to comment
50 minutes ago, Constantin said:

Skini Mare sa one liste Vujadina Savića, završio karijeru ide u trenere....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

I nije neki igrač bio. . .

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...