Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Koje pozicije po vama treba da se popune i sta mislite koga ce da dovedu ili koga biste vi rado videli u dresu voljenog kluba?

Uh...ti to bolje pratiš. ko je slobodan....samo ponekad si nerealan, a i sam dobro znaš koliko je spreman Ivica da plati igrača, shodno ambicijama. On je takav lik da bi hteo da se bori za titulu sa igračima za malu plati, a to ne može. Ja bih doveo još par veznjaka i jednog štopera. E sad štopera....imamo Gakua koji može da pokrije to mesto, imamo Etongua, za kojeg ne znamo kakav je, pa jad sad. U svakom slučaju doveo bih najmanje dva veznjaka, jednog DM (i tu može Yamkam da pokrije) i jednog kreativca.....krila smo nakupovali i za zimnicu.....

  • +1 1
Link to comment

Srbi bez kluba: Uroš Spajić, Nemanja Radoja, Miloš Jojić, Adem Ljajić, Sava Arangel Čestić, Strahinja Tanasijević, Marko Šćepović, Đorđe Denić, Jagoš Vuković, Vujadin Savić, Ivan Lakićević, Đorđe Denić, Stefan Milošević, Luka Milunović, Petar Škuletić, Nikola Trujić, Aleksandar Pantić, Aleksandar Kovačević, Jovan Stojanović, Dragan Rosić, Đorđe Nikolić, Nemanja Miletić, Slobodan Rajković, Mario Maslać, Slađan Nikodijević, Faruk Bihorac.

Link to comment
58 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Srbi bez kluba: Uroš Spajić, Nemanja Radoja, Miloš Jojić, Adem Ljajić, Sava Arangel Čestić, Strahinja Tanasijević, Marko Šćepović, Đorđe Denić, Jagoš Vuković, Vujadin Savić, Ivan Lakićević, Đorđe Denić, Stefan Milošević, Luka Milunović, Petar Škuletić, Nikola Trujić, Aleksandar Pantić, Aleksandar Kovačević, Jovan Stojanović, Dragan Rosić, Đorđe Nikolić, Nemanja Miletić, Slobodan Rajković, Mario Maslać, Slađan Nikodijević, Faruk Bihorac.

Ovo su uglavnom igrači, koji mogu još nešto da pruže, ali i poprilično raubovani. Dosta njih se loptalo po raznim Azerbejdžanima i Kazahstanima, a ima i onih koji su bili u jačim ligama. Oni imaju mogućnost uporedjivanja, i gde god bili, u neko vreme, računali su se kao pojačanja u tim timova, a neki su čak bili i zvezde timova. Ti će se odlučiti za našu ligu, ako nemaju gde, pa jade da ne ispadaju iz forme. Bolje je da negde imaju "žive utakmice" nego da trče kao kasačka grla u krug po nekim igralištima. ALi problem je što su umislii, veliki deo njih, da su nivo više od naših panjeva, pa bi to i da naplate. Mi smo, opet, sirotinja, a naši precednici su kao popovi...znaš ono daj pope ruku....Dobar deo igrača je bio kod nas Maslać, Škuletić, Rosić, Kovačević, dobar deo nam ne odgovara imamo pokrivene pozicije.....tražio bih ja mlade igrače, po regionu, pa nikad ne znaš kad će "iskoči" neki Laki Randjelović, Nikola Čumić. Samo to treba neko da prepozna, a ne samo da se "završava posao".....

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Srbi bez kluba: Uroš Spajić, Nemanja Radoja, Miloš Jojić, Adem Ljajić, Sava Arangel Čestić, Strahinja Tanasijević, Marko Šćepović, Đorđe Denić, Jagoš Vuković, Vujadin Savić, Ivan Lakićević, Đorđe Denić, Stefan Milošević, Luka Milunović, Petar Škuletić, Nikola Trujić, Aleksandar Pantić, Aleksandar Kovačević, Jovan Stojanović, Dragan Rosić, Đorđe Nikolić, Nemanja Miletić, Slobodan Rajković, Mario Maslać, Slađan Nikodijević, Faruk Bihorac.

Jagos Vuković  i Aleksandar Kovačević bi meni bili to što nam treba i još jednog  golmana  

Edited by Gradina
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Gradina said:

Jagos Vuković  i Aleksandar Kovačević bi meni bili to što nam treba

Ne znam za "Tenka"..zašto je uopšte i odlazio? Ako su ga ovi naši naljutili, mož' si sviramo u duduče...

Link to comment

Najbolja investicija je mladi reprezentativac Sava Arandjel Cestic 21god,ako bih birao pre bih njega doveo nego istrosene igrace.

On je levonog.

Lalat ce da gleda da dovede nekog tj bar jednog iskusnog, premazanog koji ce da vodi ekipu. Mozda bude Jagos Vukovic i to bi bilo najbolje jer u 34god nece da bezi kao ovi od 30god i manje. Mislim manje je pozeljan. Utoliko je mozda i teze da ga dovedemo jer je svestan da ce jos godinu, dve da igra.

I on je levonog.

Pantic bi bio extra pojacanje ali...

Mislim da Yamkam i Stajic mogu da odgovore na poziciji zadnjeg veznog. Tenk bi pojacao defanzivu to je sigurno ali bi sigurno i okrnjio malo napad.

Dok se ne vrati Mica u formu mozda ce da se gleda da se ta pozicija ojaca jednim igracem koji ima i defanzivu umesto startera Mesarovica.

Mislim da bi Jovan Stojanovic bio po ukusu Lalata, kompletan igrac sa razornim sutem.

Moze tu i Dimic, Papu ali ne znam ...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
6 minutes ago, Gradina said:

Ja sam rekao svoje a i Constantin. Za Savu je nerealno totalno. Mali je ceo zivot u Evropi taj ne bi došao i da se otvori Ivica.

Bio prosle godine u Rijeci bili valjda cetvrti. Nesto se i nije naigrao. Sto mislis da je nerealno?

Uz Lalata, ovo golmance i jos dva pojacanja imamo realne sanse da se prikljucimo borbi za Evropu.

Nije lako ali tu je ambicija, dobar trener zbok kog igraci hoce da dodju ... Odlicno mesto da povrati formu i da ga vide. Iz naseg kluba igraci idu za male pare, mozda mu stavimo klauzulu od 30.000e pa moze da bira gde ce da igra 😁

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 ... Odlicno mesto da povrati formu i da ga vide. Iz naseg kluba igraci idu za male pare, mozda mu stavimo klauzulu od 30.000e pa moze da bira gde ce da igra 

Teško iz više razloga. 

1. Za dzabe tj male pare ne bi rizikovao da dize formu . 

2. To stavljanje male otkupne klauzule kod mladog igrača koji je već bio na 1 500 000€

vrednosti po TM je neprimereno

3. Vraćanje forme za igrače koji egzistiraju u jačim ligama je moguće minimum u ligama stepenik niže. A mi smo tu dosta ispod Hrvatske. Da te ne zavarava Rijeka. . .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...