Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

6 minutes ago, Constantin said:

 

Jel beše limitirano, da ne može više od tri trenera u jednoj sezoni ?

Po pravilu jeste .I za igrace je pravilo da dve registracije ima pravo u celoj takmičarskoj sezoni jesen /proleće. Igrač ima pravo i na treću ali nema pravo nastupa do kraja celog prvenstva. Kod trenera se to mulja . Vodi se trener koji nema angazman. U ovom slucaju im je idealan bio Mrka  , kao onomad Stankovic. . . To ti je to

Link to comment
45 minutes ago, Ted said:

ne znam. i šta ako dođe treći trener i ne daj Bože zgazi ga auto, ili iz nekog drugog objektivnog razloga ne može da radi više?

Će radi na licencu od tog zgaženog :rolleyes:

  • Haha 2
Link to comment
16 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nama je Mrka prvi trener koga smo smenili. Sivic je sam otisao, nije smenjen. Bilo ga je sramota

Valjda se i to racuna?

To nema veze dal je dao il dobio otkaz.

Link to comment
14 minutes ago, Gradina said:

To nema veze dal je dao il dobio otkaz.

Ma znam nego kad okrive klub da menja trenere a oni sami odu... Posle pisu "treneri potrosna roba".

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Koliko znam Lalata postoji mogucnost da istrcimo ovako.

Jedino mislim da mu Aksentijevic nije po ukusu zbog odbrane i da bi pre namestio tu Yamkama ako proceni recimo da Tijeri ima kvalitet a Stajica da gurne na DM. Takodje postoji mogucnost da Pejovic bude starter a Marjanovic da udje svez u drugo.

 

IMG_20220905_152232.jpg

Link to comment
On 4.9.2022. at 0:51, Constantin said:

Omladinac na golu

Jovanović RB...Savić i Stajić CD, Srojanović LB

Yamkam, Marjanović DM

Papunašvili  Tomić  Petrov 

Štulić

 

39 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Koliko znam Lalata postoji mogucnost da istrcimo ovako.

Jedino mislim da mu Aksentijevic nije po ukusu zbog odbrane i da bi pre namestio tu Yamkama ako proceni recimo da Tijeri ima kvalitet a Stajica da gurne na DM. Takodje postoji mogucnost da Pejovic bude starter a Marjanovic da udje svez u drugo.

 

IMG_20220905_152232.jpg

:s_w:

Link to comment
On 4.9.2022. at 0:51, Constantin said:

Ne znam šta da kažem. Naš srednji red, osovina, zakazuje. Odbrana trpi zbog njihovog mrzovoljnog vraćanja sa protivničke polovine, kad izgobe loptu, agube je često i onda protivnik ima u tranziciji po dva-tri igrača da razradi višak. 

A Lalat kaže:

Quote

𝐙𝐚𝐝𝐧𝐣𝐚 𝐥𝐢𝐧𝐢𝐣𝐚 𝐭𝐫𝐩𝐢 𝐯𝐞𝐥𝐢𝐤𝐢 𝐩𝐫𝐢𝐭𝐢𝐬𝐚𝐤 𝐚𝐤𝐨 𝐢 𝐤𝐫𝐢𝐥𝐧𝐢 𝐢𝐠𝐫𝐚č𝐢 𝐢 𝐯𝐞𝐳𝐧𝐢 𝐢𝐠𝐫𝐚č𝐢 𝐧𝐞 𝐨𝐛𝐯𝐥𝐣𝐚𝐣𝐮 𝐝𝐞𝐟𝐚𝐧𝐳𝐢𝐯𝐧𝐞 𝐳𝐚𝐝𝐚𝐭𝐤𝐞.

Eto....

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...