Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 minutes ago, Gradina said:

Od cele ekipe samo bi Štulića ostavio a sve doslovce SVE najurio zadnjeg dana prelaznog roka pa nek češkaju dupe bez angažmana do zime. Ovu našu decu bi u Brzi Brod poslao na kaljenje.

Ko će igra onda ?  :D

Link to comment

Imamo ekipu koja je savim solidna i koja moze ili je mogla da se bori za vrh tabele samo hvali jedan bas dobar golman i igrac tipa tenka Kovacevica,koga su se lako odrekli ,a mnogo je znacio ekipi.....bar po mom misljenju.Takvog igraca sad nemamo....

Mnogo su nas kostala ova izbacivanja i teranja igraca pocev od Mladjovica.Pricao sam jos tad da je to nepotrebno i to nas je kostalo mnogo...

Treba nam i trener motivator.Lalat je idealan za ovu situaciju ,jel ako iko moze da digne ekipu to je on!Ne znam kolko je realno da on dodje

Mrka je nas ,ali on nema pojma! Vodi ekipu ko i ja sto bih ,ma da bih ja probao s nekim rotacijama,a on ni to ne radi. 

Ono danas je sprdnja od vodjenje utakmice.Izbacuje Cvetkovica koji i nije bio toliko los ,a recimo Dimica koji je od kad je usao imao samo katastrofalne greske ne!!!....Ekipa igra stihijski bez ikakvog koncepta,ideje....Na konferenciji koristi Lintine reci...ne zna da poji dve recenice...kaze bod po bod....Strasno...

Za Stulica kao sto sam ranije pricao da mu samo hvale utakmice ,to se i potvrdjuje....a verujem da ce biti sve bolji i bolji kad e ekipna digne...

Neko je reko da nam je Partizan uvalio kosku za Stulu..!?  Bilo bi dobro da i dalje to radi....koristilo bi nam....

Sve u svemu u teskim smo .......   ali imamo potencijal....

  • +1 1
Link to comment

Ne znam šta da kažem. Naš srednji red, osovina, zakazuje. Odbrana trpi zbog njihovog mrzovoljnog vraćanja sa protivničke polovine, kad izgobe loptu, agube je često i onda protivnik ima u tranziciji po dva-tri igrača da razradi višak. Kod gola, kojeg smo primili danas, pogledajte snimak....promaja na levoj strani. Ovaj mali je igrao odlično po boku, probijao, centrirao,  kod gola je ušao za svojim igračem u sredinu, ubacio se Radulović, a Mesarović trčakara za njim...eno snimka. Mora to ozbiljnije. Kad je igrački kadar, ovakav kakav jeste Mrka mora malo da promeša karte. Ishvalio je Stajića i zakovao ga na klupu.

Recimo:

Omladinac na golu

Jovanović RB...Savić i Stajić CD, Srojanović LB

Yamkam, Marjanović DM

Papunašvili  Tomić  Petrov 

Štulić

Ovo naravno može transformiše kako hoćeš samo neka formacija koja bi garantujem drugačije izgledala na terenu od ovoga danas. Pasovi su im salbiji bili danas od naše ženske reprezentacije sinoć.

Takodje, čini mi se da skoro u isto vreme, iste izmene vrši. Mrzi me da gledam po izveštajima, ali tako. Pa kad ga vidim u 87. minutu ubacuje igrače (2) da juri rezultat. Može u premijer ligu, kod nas sudija pokaže zaustavno vreme, uglavnom 4 minuta i u prvom minutu igrač ekipe koje se brani padne na travu, vataju ga grčevi, pritrčava saigrač, napinje mu nogu, bez rezultata, ulazi ekipa lekara sa klupe (fizio) prska ga svemogućim sprejem, ustaje polako, prošlo je dva ipo minuta i sudija u 4. minutu i 5-6 sekundi preko svira kraj i teatralno pokazuje na sat-štopericu. Šta je uardio Mrka sa te dve izmene? Naljutio Cvetkovića i izgubio dva minuta.......

 

  • +1 1
Link to comment

Golman dolazi do kraja prelaznog roka al fali jos dobar stoper koji će da komanduje celom zadnjom linijom i fali  dobar veznjak koji će da gura ekipu  u bolju i bržu tranziciju

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Golman dolazi do kraja prelaznog roka al fali jos dobar stoper koji će da komanduje celom zadnjom linijom i fali  dobar veznjak koji će da gura ekipu  u bolju i bržu tranziciju

Yamkam može da komanduje, al ne zna srBski...

Link to comment

Mesarovic je nedefinisan igrac!  Sut mu je na nivou kadeta ,a vracanje nazad i zatvaranje igraca za njega je misaona imenica,al ne uvek.....Jos nisam skontao od cega zavisi...Dobar je jedan na jedan i to je sve od njega....Nekompletan  definitivno!

 

Trebalo bi da proba da upari  Yamkama i ovog njegovog pajtosa sto doso...mozda ispadne dobra kombinacija...Savic nije igrac za velika dela....prosecan,cak reko bih nije ni za super ligu! Ne nalazljiv ,ne zna da odigra loptom da krene napred nekad kad treba.....Los u igri jedan na jedan,a nije ni brz ....

 

Brzi je totalno van forme,a kad se setim kolko smo ga cekali u prvom njegovom mandatu,da proradi...bojim e da ce tad bude za penziju...

  • +1 1
Link to comment
Ako do sada nije doslo do smene verovatno i nece
Sledeće kolo smo u gostima na samoslugu, misliš li da će prodjemo dobro tamo?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
53 minutes ago, Constantin said:

Sledeće kolo smo u gostima na samoslugu, misliš li da će prodjemo dobro tamo?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Pa ako slučajno ima šećer moze da se kupi neko kilo, da ne idu bez razloga...

Link to comment
7 hours ago, Captain_Darling said:

 

Pa ako slučajno ima šećer moze da se kupi neko kilo, da ne idu bez razloga...

A što da biju put do prestonice, nek ae kupi u Niš....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...