Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Vidi...rodjen je u Užicu, branio u Lučanima....nedostaje treći ugao togtrougla ?......hm.....Čačak..Propadalo...ništa nije nemoguće. Samo ima jedan mali problem. Naši fudbaleri kad odu preko imaju mnogo veće plate, a ovaj naš cicija...ali bilo bi lepo, na kraju krajeva. Kako nam je Filip Manojlović promakao ? A Rosić je inače visok izmedju 1,89 - 1,95 m...u zavisnosti od izvora.

Link to comment
Nije mi uspelo iz prve, ajd ponovo. Čumić je Markov igrač. Doveo ga je u Niš povredjenog, na štakama. Ovo je možda bio način zahvalnosti, što je verovao u njega, pa mu na ovaj način vratio. Odlično pojačanje za Vošu.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Uroš MIlovanović iz Surdulice u Hihon za 500 000 €....i njega smo dali beše njima jer je slab za nas. Uporediti cene Stefana Mitrovića i Uroša Milovanovića.

Link to comment

Deco ima li neka informacija ???

Ovo mi se uopste ne svidja.

Za sutra me strah hvata.

Gledam timove, tabelu i vidim da treba da izbacimo jednog od pet glavnih kandidata da bi se dokopali Evrope. Zvezda tesko, Partizan, Vojvodina, TSC i Cuka plus N.Pazar, Vozdovac koji iznenadjuju.

Mislim da sa Mrkom necemo moci da ostvarimo taj cilj.

Po meni pod hitno Lalat i tri pojacanja i da se spasava sezona.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Deco ima li neka informacija ???

Ovo mi se uopste ne svidja.

Za sutra me strah hvata.

Gledam timove, tabelu i vidim da treba da izbacimo jednog od pet glavnih kandidata da bi se dokopali Evrope. Zvezda tesko, Partizan, Vojvodina, TSC i Cuka plus N.Pazar, Vozdovac koji iznenadjuju.

Mislim da sa Mrkom necemo moci da ostvarimo taj cilj.

Po meni pod hitno Lalat i tri pojacanja i da se spasava sezona.

Svake sezone, Savez "pogura" neki klub. Ove godine je došao red na Vojvodinu, ne možemo mi svake godine. Znači, play off puna kapa. Nećemo mi da ispadnemo ni ako se ne plasiramo u play off.....eeeeeeventualno, ako reši Tončev da se povuče, pa zainat napravi što veću štetu.....

  • +1 1
Link to comment

Srbi bez kluba: Uroš Spajić, Nemanja Radoja, Miloš Jojić, Adem Ljajić, Sava Arangel Čestić, Strahinja Tanasijević, Marko Šćepović, Đorđe Denić, Jagoš Vuković, Vujadin Savić, Ivan Lakićević, Đorđe Denić, Stefan Milošević, Luka Milunović, Petar Škuletić, Nikola Trujić, Aleksandar Pantić, Aleksandar Kovačević, Jovan Stojanović, Dragan Rosić, Đorđe Nikolić, Nemanja Miletić, Slobodan Rajković, Mario Maslać, Slađan Nikodijević, Faruk Bihorac.

Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Deco ima li neka informacija ???

Ovo mi se uopste ne svidja.

Za sutra me strah hvata.

Gledam timove, tabelu i vidim da treba da izbacimo jednog od pet glavnih kandidata da bi se dokopali Evrope. Zvezda tesko, Partizan, Vojvodina, TSC i Cuka plus N.Pazar, Vozdovac koji iznenadjuju.

Mislim da sa Mrkom necemo moci da ostvarimo taj cilj.

Po meni pod hitno Lalat i tri pojacanja i da se spasava sezona.

Gledah i ja GAT igra nepredvidivo. Plus imaju igrače koji će da daju sve od sebe da se pokažu.( zna se i koji i zašto). Trener koji je ozbiljan  ma šta neko o Linti mislio drugačije. Biće teško jako teško a još teže posle sa još jačim ekipama.  

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Srbi bez kluba: Uroš Spajić, Nemanja Radoja, Miloš Jojić, Adem Ljajić, Sava Arangel Čestić, Strahinja Tanasijević, Marko Šćepović, Đorđe Denić, Jagoš Vuković, Vujadin Savić, Ivan Lakićević, Đorđe Denić, Stefan Milošević, Luka Milunović, Petar Škuletić, Nikola Trujić, Aleksandar Pantić, Aleksandar Kovačević, Jovan Stojanović, Dragan Rosić, Đorđe Nikolić, Nemanja Miletić, Slobodan Rajković, Mario Maslać, Slađan Nikodijević, Faruk Bihorac.

Ima li neki sa spiska da je iz Čačka ? Ako ima možda bude kod nas. Nema ništa od toga  što je Ivica najavljivao bombe  pre dva meseca . Sad i pet bombi da dovede dzabe kad izginusmo ko Bugari na Kajmakčalan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...