Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Na sledeću bi počeo sa Yamcamom na DM, ovu zadnju liniju ne bih dirao, ne znam šta se dešava s Mićom, kao ni sa Marijanovićem, kao bunike da je jeo, usporio se....

Link to comment
14 minutes ago, Constantin said:

Na sledeću bi počeo sa Yamcamom na DM, ovu zadnju liniju ne bih dirao, ne znam šta se dešava s Mićom, kao ni sa Marijanovićem, kao bunike da je jeo, usporio se....

Paker igra dobro kada se tim krece i kada to radi smisleno. Ne bih ga mnogo krivio. Mislim da ne moze da igra sa Pejovicem bar ne bez jos jednog pravog zadnjeg veznog.

Golmance svaka cast ali je jos mlad i trebaju nam dvojica golmana

Rastavac dobro postavio igru, lepo su stajali.

Mnogo bih se raspisao kada bih napisao sve negativne stvari koje sam primetio.

Pozdravljam opet dva bonisa plus golman koji je ipak iznudjeno resenje.

Mislim da ovoj ekipi trabaju dva igraca koja su osvajala nesto, igraci koji ce doneti pobednicki duh, stabilnost. Zadnji vezni i jos jedan dal golman da li stoper al da treba, treba...

Zameram jos i to sto nije izvrsio Mrka sve izmene na tri nula. Zali se da su igraci umorni a pusta ih da se iscrpljuju, mozda i povrede. Ko sto rekoh Savic imao zuti pa pusti bilo koga da ne izgubimo najboljeg stopera trenutno.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

 

 

Svakako srećno našima večeras, udrite Vošu, nisu oni ništa posebno! 

Hej :mad:...nema posebnijeg kluba na planeti :lalab:

 

Nisam gledao ali vidim da ste vratili poljuljanu veru navijačima Voše. Za jedan kišni utorak to je sasvim dovoljno :)

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nevernik said:

Hej :mad:...nema posebnijeg kluba na planeti :lalab:

 

Nisam gledao ali vidim da ste vratili poljuljanu veru navijačima Voše. Za jedan kišni utorak to je sasvim dovoljno :)

Hvala im za Evropu !!!

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Paker igra dobro kada se tim krece i kada to radi smisleno. Ne bih ga mnogo krivio. Mislim da ne moze da igra sa Pejovicem bar ne bez jos jednog pravog zadnjeg veznog.

Golmance svaka cast ali je jos mlad i trebaju nam dvojica golmana

Rastavac dobro postavio igru, lepo su stajali.

Mnogo bih se raspisao kada bih napisao sve negativne stvari koje sam primetio.

Pozdravljam opet dva bonisa plus golman koji je ipak iznudjeno resenje.

Mislim da ovoj ekipi trabaju dva igraca koja su osvajala nesto, igraci koji ce doneti pobednicki duh, stabilnost. Zadnji vezni i jos jedan dal golman da li stoper al da treba, treba...

Zameram jos i to sto nije izvrsio Mrka sve izmene na tri nula. Zali se da su igraci umorni a pusta ih da se iscrpljuju, mozda i povrede. Ko sto rekoh Savic imao zuti pa pusti bilo koga da ne izgubimo najboljeg stopera trenutno.

Golmanče će da dobija na samopuzdanju, sve više i više. Sve golove koje primio, ni za jedan ga ne bih okrivio. Nego nije dobro, mnogo ih je primio i to sve u mali mreži ili pored stativu....

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Golmanče će da dobija na samopuzdanju, sve više i više. Sve golove koje primio, ni za jedan ga ne bih okrivio. Nego nije dobro, mnogo ih je primio i to sve u mali mreži ili pored stativu....

Ja se ne razumem uopste u golmanske stvari. Neka bude tako kao sto kazes.

Ja mogu da iznesem moje misljenje koje u ovom slucaju ne mora uopste da bude tacno.

Po ovome sto sam video mislim da mu treba nesto slabije takmicenje.

Nama treba neko ko ce da poslozi odbranu. Da ih bije kada zabrljaju i mislim da sam ovde upravu.

Ono sto sam jos video je da svi pokusavaju da pogode malu mrezicu. I svi su je i pogodili. Zasto? Zato sto ni u jednom sutu nije bilo neke posebne jacine. Suteri su bili potpuno smireni i nisu razmisljali o jacini suta vec je bilo bitno da pronadju rupu i da sutnu dalje od golmana. 

Jaka lopta je bila kod drugog gola i bila je pre prvog gola kada mu je prosla iznad usiju.Kod drugog gola iskusniji golman bi imao mnogo vise sansi da odbrani jer je bila jako blizu. Obicno je najjaci refleks kad ti nesto ide u glavu, onda tu telo i prirodno reaguje a da je isla dva centimetra nize bio bi gol iznad usiju. Pricam o situaciji pre prvog gola.

Kod prvog gola se povukao na sredinu i ostavio nebranjen ugao a imao je svog igraca koji je stitio vise-manje desnu stranu.

Jako slab udarac i gol.

Da je iskusniji i bolji golman protivnik bi se trudio i da sutira jako pa bi bio i manje precizan ili bi sutirao jako ali ne u malu mrezicu.

Pisem nabacano ali se nadam da razumete poentu price.

Naravno da su nasi igraci izblokirali suteve ne bi bilo ni golova ali u tom slucaju Vojvodina ne bi imala ni jedan sut u okvir gola a to tesko da moze da se desi pa da je i Zvezda sa druge strane.

Zakljucak neki moj je da je Vojvodina morala da napravi neku sansu i da sutne. I sve sto je sutnula je uslo. I ovu utakmicu i proslu....

Mozemo mi da cekamo golmana da stasa ali o cemu onda pricamo? Ne moze on da stasa za mesec dana a tacno toliko nam treba da se srozamo i da ne moze da se povadimo do kraja sezone.

I odbrana namirise nesigurnost golmana pa i samo postane nesigurna.

Rekoh moje misljenje nije mozda relevantno ali ovo su neke moje cinjenice i mislim da decko treba da ide na pozajmicu jer u kljucnoj godini mi treba da se odlucimo da pravimo golmana🤦

  • +1 2
Link to comment
Just now, Nevernik said:

Jel vam ovaj trener VD ili na duže staze?

Kažu ljudi bio Lalat na tribinama. Kod nas neće sigurno 😁

Pa Lala izgleda dobio kalauz za Čair...

Link to comment
8 minutes ago, Nevernik said:

Upgrade. Šta bi moglo da krene po zlu sa Lalatom? 😁

Da nestane "belo".....:D

Kad je prošli put bio u Nišu, rekao mi je da 'oće da se oženi u Nišu....

Link to comment
24 minutes ago, Nevernik said:

Upgrade. Šta bi moglo da krene po zlu sa Lalatom? 😁

Generalno nista. Uvek smo imali koristi od njegovih dolazaka.

Ume da izbalansira tim, da privuce nekog atraktivnijeg igraca.

Ovaj tim sto je zauzeo cetvrto mesto je u velikoj meri njegovih ruku delo.

Da nam se nije povredio Skrbic borili bi se za trece mesto.

Pod njim igramo cvrsto, igraci se ne vucu po terenu i iz svakog tima mislim da izvlaci maksimum.

Mnogi ga ne vole zbog prostackog ponasanja ali kao trener je jedan od najboljih u ligi. Najbolji trener kojeg mi mozemo da platimo

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
20 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mnogi ga ne vole zbog prostackog ponasanja.....

Što reaguje na iste takve provokacije, tako kako reaguje i nikad prvi ne počinje.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...