Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Taj Dinamo je kanta,slabiji od Radničkog ,mislim da čak ispali iz prve lige prošle godine.
Naslov komedija,kruna karijere smile.png
Ovi u Žurnalu i ne prate fudbal.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk





Link to comment
54 minutes ago, elementary said:

Taj Dinamo je kanta,slabiji od Radničkog ,mislim da čak ispali iz prve lige prošle godine.
Naslov komedija,kruna karijere smile.png
Ovi u Žurnalu i ne prate fudbal.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk




 

Da u drugoj ligi je Dinamo i veliko nezadovoljstvo je  kod navijača zbog uprave. Slično kao i u našem fudbalu.

Link to comment

Tek sada vidimo koliko mi nismo imali potencijala da iskoristimo malog Mitrovića. Loš skauting uprave , kompletne, da mu se dovedu par saigrača i da imamo top ekipu. Mali kad god igra daje go

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Tek sada vidimo koliko mi nismo imali potencijala da iskoristimo malog Mitrovića. Loš skauting uprave , kompletne, da mu se dovedu par saigrača i da imamo top ekipu. Mali kad god igra daje go

A be Gradino, ponekad me baš zasmeješ. Niso oni njega doveli da daje golove, nego da s Rašu Bebića podele pare....

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Koje su vam prognoze sutra?

Mene brine golman.

Isto....nego on na neku utakmicu mora da se "rodi".......ili dža ili bu...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Remi bi bio dobar, da se skupljaju bodovi i da igraju mladi, ne ocekujem neki rezultat ove sezone, ali ko bi ga znao. 

Duel starih znanaca. Veliku stvar će odigrati to ko bolje analizu uradi protivnika. Rastavcu uz Marka Jovanovića što se tiče analize predstojeće utakmice dajem prednost . E sad kako će to preneti na ekipu .... Biće čupavo po našu zadnju liniju ...

Link to comment
5 minutes ago, W.F.C. said:

Remi bi bio dobar, da se skupljaju bodovi i da igraju mladi, ne ocekujem neki rezultat ove sezone, ali ko bi ga znao. 

Duel starih znanaca. Veliku stvar će odigrati to ko bolje analizu uradi protivnika. Rastavcu uz Marka Jovanovića što se tiče analize predstojeće utakmice dajem prednost . E sad kako će to preneti na ekipu .... Biće čupavo po našu zadnju liniju ...

Link to comment
On 27.8.2022. at 1:33, Constantin said:

Šta te dojmilo kod Mesarovića?

Najviše zna fudbala u trenutnoj nam ekipi. Nešto mu prodje, nešto ne.. Ali može da bude samo bolji, a vec je bolji iz tekme u tekmu. 

Meni se recimo Stulic ne svidja, al daje golove, pa ajde.. 

Ovaj Cvetković, ako moze da ponovi formu iz Metalca može da nam bude mnogo ozbiljno pojačanje.. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Najviše zna fudbala u trenutnoj nam ekipi. Nešto mu prodje, nešto ne.. Ali može da bude samo bolji, a vec je bolji iz tekme u tekmu. 

Meni se recimo Stulic ne svidja, al daje golove, pa ajde.. 

Ovaj Cvetković, ako moze da ponovi formu iz Metalca može da nam bude mnogo ozbiljno pojačanje.. 

Cvetkovic da bude bolji od Tomica i dovoljno a mislim da nije tesko.

Stulic napravio ozbiljan skok i u tome se vidi potencijal. Unapredio je igru u svim segmentima i moze jos da napreduje.

Mesarovic ima potencijal, ima eksplozivnost taj prvi korak, moze svakog da predribla ali u glavi je klasicni ulicni fudbaler. Onaj sto ide da pika fudbal sa drugarima.

Kada namesti glavu i istu podigne i kada se uozbilji moze da bude igrac.

Meni se svidja potencijal ali kod mene mnogo trosi kredit. Njegove izgubljene lopte i nerezonski pasovi i driblinzi su nas u vise navrata kostali.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Protiv Vojvodine treba da odigra kao protiv Napretka sa dva spica. Brani se sa Petrovim na desni bok ali kad napada on je uz Stulica.

Da pritisnemo njihove defanzivce jer su dosta cvrsti nazad.

Verujem da smo bolji na lopti od njih i da smo kreativniji tim. Gledao sam ih sve utakmice i ako ne bude neki veliki kiks i koncentracija na maksimum tokom cele utakmice verujem da mozemo da pobedimo.

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...