Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da za na više dana, ništa terapija

samo da je u centru kod onog šetališta

Aj posle utakmice će pogledamo...ok?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

al vas je izvukao sudija sa onim crvenim za kruševac, da nisu vodili 0:2 boga nema da bi ga dao

Ja sam očekivao žuti, ali.....nije trebao da se lakta, lopta je već bila daleko od njih.

Link to comment
24 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Dobro je....

Bravo Mrko!!!

Zavrsio utakmicu sa cetri bonusa.

Veliki preokret.

Ponovo me je nervirao Mesarović i donekle Pejović. Kad Sale gradi igru, može nešto i da se desi, kvalitetno po nas, ali ova dvojica, ubi bože. Mesraoviću ću lično da počupam onu jareću bradicu kad sledeći put počne da viče na igrače....kao da je 100 godina u Nišu...

Stajić je dobro odigrao, Stojanović odlično, Sale sa dva gola, šta reći i Štulić u pravo vreme na praqvom mestu. Petrov je po običaju pretrčao Boga i nije imao sreće kod ona dva dobra šuta glavom.

 

Golmanče.....mene stra vata....će nas napucaju slaninari u utorak. Možda grešim.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Constantin said:

Ponovo me je nervirao Mesarović i donekle Pejović. Kad Sale gradi igru, može nešto i da se desi, kvalitetno po nas, ali ova dvojica, ubi bože. Mesraoviću ću lično da počupam onu jareću bradicu kad sledeći put počne da viče na igrače....kao da je 100 godina u Nišu...

Stajić je dobro odigrao, Stojanović odlično, Sale sa dva gola, šta reći i Štulić u pravo vreme na praqvom mestu. Petrov je po običaju pretrčao Boga i nije imao sreće kod ona dva dobra šuta glavom.

 

Golmanče.....mene stra vata....će nas napucaju slaninari u utorak. Možda grešim.

Sad će nas pljuju zbog sudjenja

Link to comment

Pejovic koliko pasa podeli toliko i pogresi.

Treba nam tu jaci igrac jos i da je brzi ehheee.

Ajdar ima stofa.

Golman mislim da ne moze da brani protiv jacih ekipa i slazem se sa Constantinom, najebali smo ga ako brani protiv Vojvodine.

Mrka je mozda mogao jos nekog igraca da ubaci.

Imamo dobru kondiciju i mislim da smo u vrhu lige.

Stojanovic je kao metak bio danas.

Yamkam nije onaj stari posle malarije.

I jos jednom svaka cast za cetri bonusa :smiley_hail:

Link to comment
8 minutes ago, Gradina said:

https://sportal.blic.rs/fudbal/lalatovic-podneo-ostavku-udario-i-na-sebe-i-na-igrace-i-definitivno-otisao-iz-borca/2022082619021792156

Znači li ovo nešto sa obzirom da sto vazda menjali po par trenera u polusezoni. 

Golmana pod hitno . Ovaj mali ima da izgori a i mi sa njim

Treba sacekati Vojvodinu. Pobedili smo ubedljivo dve najslabije ekipe.

Posle te utakmice treba vagati o Mrkinim dometima.

Ja bih voleo da Lalat dodje. Izvukao bi maksimum iz ovih igraca i verujem da bi doveo jedno dva extra igraca. Ume on sa Toncevim.

Lepo je sve ovo ali je Mrka pokazao u proslosti da je dobar kao sok trener, da trzne ekipu. Daj Boze da smo pogodili sa njim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...