Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Mislim da tu licemerstva nema i da obavezno podnesemo zahtev Uefa.Da je kojim slucajem (daleko bilo) obrnuta situacija igrali bi samo jednu na neutralnom ili bi nas piškali bez pardona za zelenim stolom po navici.

Link to comment

Ako cemo posteno, na jerevan niko ne puca i tu je relativno bezbedno. Ali haifa jeste meta, ne bas realna meta ali meta. Tu ti samo izraelski pvo trenutno garantuje bezbednost a kolko citam uspesnost im je oko 90 posto...

Link to comment

Ukoliko bi doslo do prekida medjunarodnog avio-saobracaja prema Izraelu, onda bi UEFA pomerila domacinstvo izraelskim timovima za medjunarodne utakmice verovatno na Kipar.  Sumnjam da ce UEFA da donese politicki inspirisanu zabranu izraelskim timovima da igraju u Izraelu zbog 'izraelske agresije na Gazu'.  Sve u svemu, uveren sam da igramo u Haifi i da nema razloga da oko toga raspravljamo sve dok UEFA ne pokrene to pitanje.

Link to comment

Ispratih malo Gtaficar danas protivu Inđije, pobjeda 5-1, interesantan klinja Jovan Šljivić, 2005. godiste, ne samo zbog 2 gola, iako je drugi gol malo  Mesijevski, da ne kažem Šestićevski. Dobar bio i Knezevic, 2 gola i nekoliko finih asista.

Link to comment
19 hours ago, Hobbit slayer said:

Kada već spominjemo Izrael. Malopre sam pogledao snimak Makabi - Apolon i moram priznati da mi je prethodni entuzijazam u vezi istih kao sledećeg protivnika prilično opao. Ono što su prikazali protiv Apolona deluje prilično zajebano. Naravno, drastična je razlika između Apolona i Zvezde, ali taj visok pritisak na zadnju liniju i konstantni presing je jako nalik onome što je Klopp radio u Liverpoolu. Naravno, sa takvim pristupom igri bi se automatski otvorio prostor za brze kontre, što bi Bukari, Mitrović i ostali, mogli jako dobro da iskoriste. U svakom slučaju, definitivno ćemo morati da igramo sa defanzivnijom postavkom (na veliku žalost forumske populacije koja takav pristup smatra nečim tragičnim), da bismo mogli da se nadamo prolazu dalje. Za razliku od pojedinih forumaša, ja nemam toliko prefinjen ukus što se tiče stila igre i načina na koji Zvezda postiže željeni rezultat, sve dok ga postiže. Koga zanima, neka pogleda highlights
 

 

 

 


Sent from my HD1913 using Tapatalk






 

 

 

 

 

Ko im je trener?

 

Savršeno kretanje igrača bez lopte, niko ne stoji i gleda onog ko ima loptu, već se svi kreću, menjaju mesta, otvaraju i nude za prijem.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
7 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ko im je trener?

 

Savršeno kretanje igrača bez lopte, niko ne stoji i gleda onog ko ima loptu, već se svi kreću, menjaju mesta, otvaraju i nude za prijem.

Marko Nedjic. To je verovatno najbolji trener iz zvezdine omladisnke škole. Od prosle godine je u graficar... 

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Marko Nedjic. To je verovatno najbolji trener iz zvezdine omladisnke škole. Od prosle godine je u graficar... 

 Laki je mislio na trenera Makabija 🙂

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...