Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, renne said:

uh, al' smo nežna dušica

A ti mali mangup, vragolan... Izbljujes red lazi, red rasizma, ali sam ja.problem, "mracim na svim zvezdinim temama". :lolol:

Ne smeta meni, navikao sam ja na takve, ali ne volim da preskocim vase odvratnosti. I bolje bi ti bilo da se radujes pobjedi nego sto se bavis sa mnom.

Link to comment

Sad malo o utakmici, odlican nastup, Bukari nestvarno brz i dobar. Dobro odrađen prelazni rok generalno. Onda otaljavanje prvih 20 minuta 2.poluvremena i bezvezna izmjena. Međutim kiks golmana i dobar šut Bukarija vratili ekipu u ritam. Rodic bas idiotski radi faul u 90.minutu.

Link to comment

Odlican mec, pre svega ofanzivno. Oni su povremeno imali dosta prostora i lagano dolazili na 20-25 metara od naseg gola, no ipak nisu tim koji to moze lagano da iskoristi. Napred je pak tesko naci zamerku; 5 komada, jos par odlicnih sansi; ekstra brzi igraci na krilima. Lepo.

Link to comment

Odbrana mi ne uliva samopouzdanje protiv boljih timova. Nadam se da je do neuigranosti jer se Milunović tek vratio. Čupo bio dobar kao desni bek, Rodić me nervirao danas i pre kartona. Borjan nije legao na uhvaćene lopte kao što zna, što me je prijatno iznenadilo.

 

Sredina terena je najbolje što sam gledao od Zvezde još od 90ih. Napad je samo Šilja, Pavkov usere i što je nemoguće usrati, ali imao je lepe povratne. Strah me za Mitrovica jer ga je onaj drvoseča pokupio posle njegovog gola. Sve u svemu :smiley_hail:

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

A ti mali mangup, vragolan... Izbljujes red lazi, red rasizma, ali sam ja.problem, "mracim na svim zvezdinim temama". :lolol:

Ne smeta meni, navikao sam ja na takve, ali ne volim da preskocim vase odvratnosti. I bolje bi ti bilo da se radujes pobjedi nego sto se bavis sa mnom.

koji sam to ja rasizam i gde izbljuvao

Link to comment

što se pojedinaca tiče Bukari je izgledao impresivno. imaće impact na vašu igru slično kao što je Asano imao na igru Partizana. samo što mi se čini da je ovaj bolji realizator od Asana (mada se i on nadavao golova kod nas u domaćici, nakon perioda prilagođavanja).

 

drugi utusak je ovaj Mitrović, deluje kao top potencijal, doveden za sitnu paru. brz, konkretan, direktan, deluje kao moderan fudbaler.

 

i ovaj Kangva, izleda kao da ih je trojica na terenu, neverovatan radijus kretanja, ne znam dal je jednu grešku napravio u toku cele tekme.

 

u odbrani je malo škripalo, može biti i da je neuigranost, ali bilo je suludih poprečnih pasova (Milunović) pa je ovaj drugi štoper bio na granici da dobije crveni. i Eraković je imao jedno suludo dodavanje unazad, koje umalo nije proizvelo šansu.

Edited by Ted
Link to comment
Just now, renne said:

koji sam to ja rasizam i gde izbljuvao

Ti ako ne razumijes da je rasizam ono sto sam ti apostrofirao, u sta sumnjam, onda jos gore. Nemoj se praviti naivan.

Ti.meni ne odgovori kako ja to mracim na "svim zvezdinim temama"? 

Link to comment

Ovo je baš bilo dobro. 
Karl Luis ubitačan ali meni je Kangva igrač utakmice. 
Kanga požrtvovan, Katai, Ivanić nisu postojali. 
 

Ako ne računamo jug, sve ostalo dupke puno, poseta kao da je gostovao Real!!

Link to comment

Pjunik je sve bacio da zatvori Kataija i Ivanica, mada mislim da Ivanic nije bio los.  To su uspeli, ali zato su otvorili ustave po desnoj strani gde ih je Bukari umalomocio.

  • +1 3
Link to comment

Inace Zvezda dovela levog beka iz Gruzije (Dinamo Batumi).  Zove se Irakli Azarovi, ima 20 godina, igra za reprezentaciju Gruzije.

  • +1 1
Link to comment

Bukari je bukvalno nas Mbape. Inace, njegov treci gol je preslikan gol Kolubari, u gosin ugao.

Ovo je bilo sa pola snage, protiv Makabija mora mnogo ozbiljniji pristup. Pogotovo Kataia, Ivanica i Rodica.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment

Katai će i dalje biti Katai, upitne fizičke spreme, ali igrač koga moraš istrpiti, jer kad sve lađe potonu, on će nešto da izvuče iz dupeta i riješi tvrdu i naizgled nerješivu utakmicu nekakvim ludilom. No nije nešto u formi ove sezone, ok, ljeto je, on očigledno kuburi kad trebaju jaka pluća, kad je vlaga, (vjerovatno posljedica onih njegovih zdravstvenih problema) reklo bi se da mu i ne prija ovo što smo prešli sa vožnje dizela u trećoj na benzinca u petoj, no sad je dobro to što kad njega ne ide, em ima ko sa druge strane da probije, em što ima ko da ga zamijeni. Naravno, i dalje treba on da počinje i on je glavna udarna snaga u napadu, no hijerarhija je uspostavljena - ovdje je Kanga tata brada, glavni mudonja, distributer, sad ima uz sebe lika koji ore hektare i hektare, ima koga da proigra i na brzinu, ima i dalje opciju igranja sa Kataijem, Ivanićem, na kraju krajeva i sa centarforom, a sad više i nije tolika trauma "šta ćemo kad Katai ode u penziju". Ok je ovo, i ok je to što smo dobili jednu utakmicu ovakve bitnosti (i pritiska) em dobrim rezultatom, em dobrom i lijepom igrom, em je veliki broj igrača bio involviran, motivisan i nagrađen što golovima, što priznanjem, što dobrom igrom. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...