Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

@Milosh76

 

Milose vidi malo je smesno ovako da me stalkujes i da na sve sto napisem ostavljas ovaj smajli sto place, mislim nismo osnovna skola, barem ja nisam...

 

Napisi lepo sta te muci, sa cime se ne slazes u postu, koji je tvoj stav - ovo je forum za diskusiju, normalan razgovor, razmenu misljenja, ja cu ti lepo odgovoriti, to je sustina foruma.... Tenk!

 

Izvinjavam se ostalima na OFFU 

  • +1 3
Link to comment

Meni nije jasna ova kao realna rasprava kao losa uprava itd a svi znamo sta se desava i zasto su tu. Twisted sve objasnio. I onda, ili pratis i daj sta das, konferens itd ili odes na stadion sa utokom ili ne pratis...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

ništa ne bi značilo da se okuplja 20k ljudi na stadionu i viče uprava napolje. bilo bi neprijatnije nego što se sada za članove uprave i to je to. ali ako smo nešto naučili, nema te neprijatnosti koji bi njih naterala na dobrovljni odlazak. svaka priča će da se spinuje i raltivizuje, a skupština neće da ih skloni šta god uradili.

 

e sad, druga priča bi bila da počnu ljudi da se okupljaju tamo na Andrićevom vencu, gde obitava onaj koj ima nož ni pogaču i čija se računa prilikom kadrovskih rešenja i vrteški. to bi za njega lično bila neugodnost, koju bi on gledao da nekako otkloni. ovo naravno sve u teoriji, pošto bi okupljanje ispred predsedništva neminovno imalo politički kontekst, kakav god da je povod, pa i ovi miševi u fudbalskom klubu, i onda priča dobija jednu drugu dimnziju. ovakvo okupljanje bi imalo smisla samo u trenutku kada se proceni da je on padu, bez tačke povratka, i da se ovom vrstom političkog pritiska, može postići i neka korist za klub. kao neka vrste uzgredne, kolateralne koristi, koja ide u paketu uz sveopštu korist koja bi došla kao posledica njegovog političkog kraja.

  • +1 1
Link to comment

Posebno gadjenje gajim za 'sportske' 'novinare' i njihove proizvoljne narucene tekstove... uvek su bili placenicki gadovi ali ovo poslednjih 10 godina je preko svake granice stila i informisanosti... kad vidim njih i njihove tekstove, jasno mi je sve... Tole i Milija Babovic... pa napisite cime se oni bave i koji su im 'poslovni' 'rezultati'... sta cesshh, Gamad se Nakotila... Neka... Aberdeen mode...

Edited by DCI Banks
  • +1 4
Link to comment

Dijabate izgleda Asanovim stopama.

 

pročitah negde da je i Duljaj član skupštine i da je podržao ovu upravu u petak.

 

ukoliko je tako moram da izmenim neke svoje prethodne izjave u izjavu sledeće sadržine: "puši kurac govno prodano".

 

zaboravite na navijače i podršku. neću ni da vodim svoju ćerku na taj šugavi stadion, a planirao sam kad se prolepša vreme. bolje da je gurnem u kanalizacionu cev, manje bi se opoganila.

  • +1 3
Link to comment

ne može

 

prvo mora da nauči šta je patnja. tiha patnja koja se provlači kao nevidljiva nit kroz čitav život. onda, povremeno i prividno, ta nit se pokida i usledi vulkanska erupcija nekontrolisane euforije. pa onda opet patnja, tiha i podmukla, kao zubobolja. fkp je kao pita, dva reda patnje, pa red euforije, pa još dva patnje odzgo. pa se pečeš lagano ali dugo, na srednjoj temperaturi. nedovoljno da te ubije, dovoljno da te muči.

 

dakle, prvo da naučimo šta je ljubav. basket ćemo posle, to je laganica.

Edited by Ted
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ako je budeš vodio na JNA, naučićeš je jedino šta je zaboravljena centralnoazijska stepa u kojoj su nekada obitavali ljudi a sada vetar polagano gomila snegove i šaš. Odvedi

dete tamo gde ima ljudi.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

elem, korak po korak, mic po mic, mi smo uspeli da dođemo do jedne vrlo opasne faze. ja ne mogu da se setim, za mog života, da smo tu bili. nema to veze sa rezultatima, serijama poraza, umeli smo mi i da se borimo za opstanak u ligi velike Juge.

 

ali ne mogu da se setim da smo bili u fazi u kojoj bukvalno niko neće da ima bilo šta sa klubom na čijem su čelu ovi što im ne bih imena pominjao. navijači više neće. najveći broj bivših igrača, legendi ili nelegendi neće. verovatno i većina igrača aktuelnih čeka prvu priliku da zapali, sve angažujući advokate usled percipiranog problema sa naplatom. za ime Božije, ja mislim da neće mi smutni tipovi iz sive zone, razni Babovići, ostali ići i slični biznismeni, da imaju nešto sa klubom. postali smo smrdljivi sir koji se zaobilazi u širokom luku, sve čekajući da dođe neka služba i odnese taj smrdeljak na deponiju.

 

slušam danas Ivana Obradovića, pričao je malo o planovima za budućnost, posle karijere, decidan je da sa ovima neće ništa da ima.

  • +1 1
Link to comment

i dok moji sinovi uživaju na partizanovom stadionu, ćerka se pita "šta joj je sve to trebalo"... ali tedu se mešaju osećanja, on ne bi da ide ali eto iz edukativnih razloga... more sedi kući gde si! sinovi će maksimum od stadiona videti spoljni deo južne tribine kad dou na trening i ende

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...