Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

U 17:30 igramo protiv Kluža - Popović, Filipović, Šehović, Urošević, Jevtović, Fejsa, Zdjelar, Natko, Jović, Holender, Menig.

Golman, 1 desni bek, 2 leva beka, 3 zadnja vezna, 1 na sredini, 2 levo bočno i 1 desno krilo. Bez half linije, bez napadača.

Mi nemamo dovoljno igrača ni za prijateljsku. Klub koji se bori da uđe u LE.

 

  • Hvala 1
Link to comment

pa kada su nam jedina 3 reprezentativca štoperi :happy:

- saničanin i vojvoda vujačić su dobili predugu poštedu posle reprezentativnog leta i sada je prekasno da im se cedi mast, a da budu spremni za start prvenstva za 2 nedelje, klinja ilić briljira sa u 19 na ep, a sveta još nije dobio papire...

- sve u svemu mogli su da otkažu i ovu prijateljsku sa ovim problemima sa igračkim kadrom umesto što će se novajlije istraumirati porazom od ozbiljne ekipe

Link to comment

Utakmica prava pripremna - lopta uglavnom na sredini terena, mnogo loših dodavanja, malo šansi. Gol smo primili posle kriminalne greške golmana.

Vučela i Vazura zadovoljni, sve ide po planu.

 

Link to comment

Branislav Đukanović je bukvalno oteran iz kluba kad mu je Piksi zavukao iz korne.

Ovaj nam se usrao u titulu i još uvek je šatro prospekt.

  • +1 1
Link to comment

Jbt..jel moguce da je taj spor ovoliko trajao, ja sam skoro i zaboravio na tog momka. 

 

Njega vise od godinu dana zavlace za zaradjeno, ocekivao sam da se to mnogo brze resava.

Link to comment

nema šanse da i jedan spor dobijemo iz dva razloga. prvi je što radimo nezakonito i suprotno potpisnom ugovoru. drugi je što o sporovima odlučuje neki tribunal koji je van domašaja nekih uticaja odavde. kad bi odlučivao neki naš sud ili tribunal, šanse bi bile znatno veće. Bogu hvala pa naši o tome ne odlučuju.

 

velika razlika je kad se u nekom postupku pojavljuješ kao privilegovana stranka (ne ganjaju te, opraštaju, prolongiraju, prete ali ništa ne urade), od postupka koji vodi neki organ koga zabole kurac što si ti večiti i što u tamo nekoj nedođiji imaš status neuništivnog budžetskog korisnika.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Azdaja said:

Meni vise ide na onu stvar što je cela lopovska uprava lagala kako je spor na našoj strani. Sram ih bilo.

 

 

 

Ma jel me yebes da bi im poverovao da ti kazu da je danas ponedeljak ???

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...