Jump to content
IGNORED

Strip novosti


renne

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ne znam da li pratite, "strip-patriJotizam" na delu.

Srpski izdavači na čelu sa ČK u akciji da zabrane prodaju Fibrinih izdanja u Srbiji.

Ima o tome diskusija na stripovi.com i na Darkwoodovom forumu.

 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, klimt said:

Ne znam da li pratite, "strip-patriJotizam" na delu.

Srpski izdavači na čelu sa ČK u akciji da zabrane prodaju Fibrinih izdanja u Srbiji.

Ima o tome diskusija na stripovi.com i na Darkwoodovom forumu.

 

Jel njima zabranjeno da prodaju u Hrvatskoj? To treba da bude polazna i završna tačka.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Sta im je rezonovanje, previse se kupuju Fibrina, a premalo domaca izdanja? Daj malo detalja, mrzi me da rovarim po forumima koje ne pratim.

Šta ti pada na pamet? Njihovo rezonovanje je naravno "visokouzvišeno", "štite svoja prava i srpsko tržište".

Nema veze što su njihova izdanja u odnosu na Fibru, ko ploče Diskos Aleksandrovac u odnosu na japanski first pressing.

Žao mi je ali nemam vremena za detalje.

  • +1 2
Link to comment

Video sam pre par dana da postoji ta inicijativa oko stopiranja prava na uvoz Fibrinih izdanja i nisam se nešto udubljivao ali izgleda da je to otišlo dovoljno daleko i da je vrlo izvesno. Iskreno, očekivao sam i ranije da se ovdašnji genijalci dosete toga kako su se preklapanja u pogledu naslova počela uvećavati. Jedino ih zeza što se ova dva jezika vode kao različiti pa Šunjić (vlasnik Fibre) može isto kupiti prava za world-wide na hrvatskom. Svakako će se sve lomiti preko leđa ovdašnjih kupaca Fibrinih izdanja, na žalost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...