Jump to content
IGNORED

Ženski fudbal


levi

Recommended Posts

i zabarke su out od favoritkinja. 

 

holandija je veliki favorit i vodi protiv juzne afrike 1-0 na poluvremenu, ali ne bi se iznenadio da se zakuva u drugom. da nije golmana bilo bi 1-1, ako ne i 2-1 za afrikanke. lep fudbal

Link to comment
6 hours ago, banecare1 said:

i zabarke su out od favoritkinja. 

 

holandija je veliki favorit i vodi protiv juzne afrike 1-0 na poluvremenu, ali ne bi se iznenadio da se zakuva u drugom. da nije golmana bilo bi 1-1, ako ne i 2-1 za afrikanke. lep fudbal

Italija noje bila favorit na ovom SP. Daleko su one od tog statusa.

 

Engleska, Njemacka, USA, Spanija, Francuska, Nizozemska. To su reprezentacije koje se bore za polufinale. Njemice su aut kao i Brazilke (ali one su bile nivo ispod). 

Link to comment
23 minutes ago, borris_ said:

Italija noje bila favorit na ovom SP. Daleko su one od tog statusa.

 

Engleska, Njemacka, USA, Spanija, Francuska, Nizozemska. To su reprezentacije koje se bore za polufinale. Njemice su aut kao i Brazilke (ali one su bile nivo ispod). 

 

slazem se ako gledas osvajanje turnira, ali italija je svakako bila  favorit protiv juzne afrike u grupi.

 

japan gazi, mozda bi kao domacini mogli nesto vise da urade. razbucale su spaniju 4:0. to sam gledao, mislim da su imali 3 kontre, 3 udarca na gol i 3:0 na HT;

marokanke kao da ce prevazici  uspeh muske reprezentacije;

jamajka koja je izbacila brazil, jos uvek nije prilima gol, iako su vec igrale i sa francuskom.

 

super zabava. 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Igrac utakmice Zećira Mušović iz Prijepolja. A niko da zahvali Vučiću iz Švedske sto je Zećira tamo završila devedesetih [emoji2371]

Komentator na AS koji naglašava "da je njena porodica emigrirala pre građanskog rata..."





...shiit has hit the fan...
Link to comment

Ona je rodjena u Švedskoj, ali je porodica emigrirala zbog rata, a ne pre. Apsolutna heroina dana u Swe, da nije bilo nje, bilo bi bar 4-0 za USA, imala je nekoliko fenomenalnih odbrana. 

Link to comment

Rođena 1996. u Falunu...

 

Gledao sam utakmicu na Areni, komentator je toliko pominjao Zećiru Mušović, da me žena iz druge prostorije pitala ko je Zećira i zašto neko sve vreme o njoj priča :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...