Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

17 hours ago, Grunf said:

Zna li neko sta je sa Paratha Center? Odlicni su bili, i samo nestali sa wolta i glova.

 

ne pratim dostave ali znam da su u avgustu bili zatvoreni u knjeginje zorke.

 

bez obavestenja da li je trajno ili sezonski

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

@I*m with the pilots Zornica je ok, puca prostor, ima livada, ima parkić za decu, ima domaćih životinja, mogu da se jašu konji ... lepo je,  Ne znam jedino za cene, mi smo bili skoro sa dvoje male dece, ručali ne nešto spec platili oko 5k

Pretpostavljam da je sada skupo svuda.

 

Edit: nema saobraćaja to je glavno. Životinje ne šetaju slobodno. Bezbedno je


Ja bih rado overio ovo i bez dece, samo da ne ispadne blesavo ako idem sam :D 

Link to comment
1 hour ago, Grunf said:

Kaze da su privremeno offline, zato i pitam.

 

ne mogu danas da stignem da izađem, ali sutra ću baš da pogledam da li nešto piše na vratima

Link to comment
3 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Kako izgleda to mesto gde ste bili?

Dumam gde bismo u Boegradu mogli otici na rucak a da deca mogu da trckaraju okolo ili zanimaju se necim osim motanjem oko nogu konobara dok cekamo klopu. Cetvoro odraslih i cetvoro patuljaka uzrasta od dve do pet godina :vesala2:

Smokvica u Molerovoj ima lepu bastu i na pesaka nam je, ali i divne stepenice, ne znam kako nismo izazvali udes konobara (znam, tako sto sam ja onda drzala antihrista i manevrisala), plus se opustis jedan minut i deca su na ulici posto se kapija ne zatvara. Ako ima neceg malo bezbriznijeg, otisli bismo mozda radije tamo.

 

---

 

@Wolt i ostale dostave

Da li ostavljate neki dinar dostavljacima? Vidim da Wolt ima tu varijantu da se upise koliko se ostavi i to dobiju na kraju dana, ako sam dobro razumela?

Ako hoces bas u gradu i za vikend onda Topciderac, vikendom je branc. Odlicna klopa, a ima i igraonica za decu, ususkano je tako da ne morate da brinete gde mogu da odlutaju. 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, dragance said:


Ja bih rado overio ovo i bez dece, samo da ne ispadne blesavo ako idem sam :D 

Moze, ima jedan deo koji je skroz odvojen, tako da deca mogu da se izbegnu.

Samo hvataj dijagonalu od parkica

 

Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Kako izgleda to mesto gde ste bili?

Dumam gde bismo u Boegradu mogli otici na rucak a da deca mogu da trckaraju okolo ili zanimaju se necim osim motanjem oko nogu konobara dok cekamo klopu. Cetvoro odraslih i cetvoro patuljaka uzrasta od dve do pet godina :vesala2:

Smokvica u Molerovoj ima lepu bastu i na pesaka nam je, ali i divne stepenice, ne znam kako nismo izazvali udes konobara (znam, tako sto sam ja onda drzala antihrista i manevrisala), plus se opustis jedan minut i deca su na ulici posto se kapija ne zatvara. Ako ima neceg malo bezbriznijeg, otisli bismo mozda radije tamo.

 

"Pahuljica" bi mogla da bude idealna za vas. Restoran se nalazi tik uz nekada korišćen fudbalski teren, tako da je igralište za decu zapravo ceo taj teren. Sedite u bašti, imate decu na oku, ona trče po velikom terenu koji je ograđen i sa kojeg ne mogu da pobegnu. Evo i slike:

 

11206558_863092480393664_205073297993360

Link to comment

I Košuta je super, ima baš veliku igraonicu za decu. Jedino što bih ja tamo izbegavao posetu vikendom. Poslednji put kad smo bili, bilo je još jedno 3 različite proslave: svadbeni ručak, 1. rođendan ili krštenje i jo nešto - pa je bilo kao u košnici. Preko nedelje je laganica

Link to comment

Zornica kuca je super prostrana, zivotinje, livade, sve super. Cene jace beogradske.

 

Vrh Beograda u Zvezdarskoj sumi, super mesto, prirodni hlad, nema gde deca da jurcaju.

 

Pahuljica se malo iskvarila, poskupela, smanjila porcije, ima super parking i dosta stvari za decu, penjalice, spustalice i sl.

  • +1 2
Link to comment
On 7. 9. 2023. at 13:00, Grunf said:

Kaze da su privremeno offline, zato i pitam.

 

obaveštenje, pokušaj drugi:

 

zatvoreno je, unutra je sav inventar, malo je prljavo (tipa neki izgužvan papir na podu), nema nikakvih obaveštenja

  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...