Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
35 minutes ago, msv said:

Ima ih na Woltu, dostavljaju po centru i NBG do Arene, ali jelovnik je mnogo manji nego u restoranu

 

Prilično sam siguran da možeš da ih okreneš i naručiš ako znaš šta ćeš a toga nema na menijuWolta

  • Hvala 1
Link to comment
On 1. 5. 2022. at 12:38, Sara said:

Bas pomislih da ne izgubimo derana u sumi, mali je 2g i nista ne slusa😂

Rezervisali Zornice za sutra, a Kolebu cemo kad budu vrucine i prvo bez malise

 

 

 

Kako izgleda to mesto gde ste bili?

Dumam gde bismo u Boegradu mogli otici na rucak a da deca mogu da trckaraju okolo ili zanimaju se necim osim motanjem oko nogu konobara dok cekamo klopu. Cetvoro odraslih i cetvoro patuljaka uzrasta od dve do pet godina :vesala2:

Smokvica u Molerovoj ima lepu bastu i na pesaka nam je, ali i divne stepenice, ne znam kako nismo izazvali udes konobara (znam, tako sto sam ja onda drzala antihrista i manevrisala), plus se opustis jedan minut i deca su na ulici posto se kapija ne zatvara. Ako ima neceg malo bezbriznijeg, otisli bismo mozda radije tamo.

 

---

 

@Wolt i ostale dostave

Da li ostavljate neki dinar dostavljacima? Vidim da Wolt ima tu varijantu da se upise koliko se ostavi i to dobiju na kraju dana, ako sam dobro razumela?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ja ne. Em me deru za mesečnu pretplatu, em mi naplaćuju nekakvu administrativnu naknadu od 14 ili 15 dinara za svaku porudžbinu i pored toga što plaćam pretplatu, em traže dodatne pare kad pada kiša ili sija sunce, em su cene hrane veće na Glovu i Woltu nego u lokalima. Još mi samo fali bakšiš.

Link to comment

@I*m with the pilots Zornica je ok, puca prostor, ima livada, ima parkić za decu, ima domaćih životinja, mogu da se jašu konji ... lepo je,  Ne znam jedino za cene, mi smo bili skoro sa dvoje male dece, ručali ne nešto spec platili oko 5k

Pretpostavljam da je sada skupo svuda.

 

Edit: nema saobraćaja to je glavno. Životinje ne šetaju slobodno. Bezbedno je

Edited by Sara
Link to comment
3 minutes ago, Sara said:

@I*m with the pilots Zornica je ok, puca prostor, ima livada, ima parkić za decu, ima domaćih životinja, mogu da se jašu konji ... lepo je,  Ne znam jedino za cene, mi smo bili skoro sa dvoje male dece, ručali ne nešto spec platili oko 5k

Pretpostavljam da je sada skupo svuda.

 

Edit: nema saobraćaja to je glavno. Životinje ne šetaju slobodno. Bezbedno je

Hvala!

Samo, kako cudno pisu Borca, uvrtela sam u glavi da je to u Borci a ne u Barajevu :lolol:

 

Lepo deluje tamo, nema sta. Detalj iz jelovnika:

CARSKA PILETINA recept sa dvora Nemanjića 1300
Pileći file u medu, uz pirinač i grilovano povrće

- nisam znala da su Nemanjici imali pirinac!

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Kako izgleda to mesto gde ste bili?

Dumam gde bismo u Boegradu mogli otici na rucak a da deca mogu da trckaraju okolo ili zanimaju se necim osim motanjem oko nogu konobara dok cekamo klopu. Cetvoro odraslih i cetvoro patuljaka uzrasta od dve do pet godina :vesala2:

 

Mozda ovako nesto 

https://www.ekopark.rs/ 
 

Prvi put idem sledece nedelje, tako da osim slika, ne znam nista o mestu

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...