Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

nije krs restoran ali je prosek, jedini razlog zasto sam tamo ponovo isao da jedem je zato sto imam dogovor sa drugom da jednom-dav puta mesecno obilazimo ove restorane koji su dobili miselin, da vidimo kakvi su. bilo je isto kao i prethodni put, nista sto bi nekom preporucio. minus bodovi idu za one glupe fazone "ne drzimo koka kolu, imamo koktu" :isuse:

 

koliko su skupi restorani u bg, to je pakao. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Kumsaro, pa ti si stvarno haj klas :srdoc:

 

Stv jeste :ziga:

 

Nas dve smo vise za onaj fast food botulizmicni iznad ili pekaru gde je onaj roknuo ljubavnicu i sebe, sirotijo i bogu si teska :cry:

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Kumsaro, pa ti si stvarno haj klas :srdoc:

jednom sam bio u guštima, i jednom tokom korone sam uzeo dostavu i stvarno im je top klopa, kako volim morsku ribu i sve te zajebanicje meni su oni u top bgd restoranima. jeste skidaju kožu s leđa al jbg može im se. takva klopa nikada nije bila za dž ovde


odavno više restoran ne rangiram po kriterijumu “viiiiidi kolka je bela vešelica, ko uvo od slona” ili ono “u što je džabe” a uvaljuju ti neku krš mesinu od uginulih beo zoo životinja

 

ne idem često po restoranima, al volim da probam te nove i koje bije glas da su dobri. pa zašta koji kurac šljakam ako ne da uživam u dobroj klopi, između ostalog

  • +1 3
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

jednom sam bio u guštima, i jednom tokom korone sam uzeo dostavu i stvarno im je top klopa, kako volim morsku ribu i sve te zajebanicje meni su oni u top bgd restoranima. jeste skidaju kožu s leđa al jbg može im se. takva klopa nikada nije bila za dž ovde


odavno više restoran ne rangiram po kriterijumu “viiiiidi kolka je bela vešelica, ko uvo od slona” ili ono “u što je džabe” a uvaljuju ti neku krš mesinu od uginulih beo zoo životinja

 

ne idem često po restoranima, al volim da probam te nove i koje bije glas da su dobri. pa zašta koji kurac šljakam ako ne da uživam u dobroj klopi, između ostalog

Ma ja mislim pre svega na klijentelu :fantom: tu hasa precednik, jednom mi pekarka došapnula da niko ne čuje

Link to comment
11 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ma ja mislim pre svega na klijentelu :fantom: tu hasa precednik, jednom mi pekarka došapnula da niko ne čuje

tad nije bio

:fantom:

 

 

e da, i novobeogradski džeri ima super klopu

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tad nije bio

:fantom:

 

 

e da, i novobeogradski džeri ima super klopu

Ja sam u prolazu na topiku samo zbog gušti, inače jedem po restoranima samo van Bgd :fantom:

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...