Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

toni, biftek u aromaticnom ulju, zahvalices mi se kasnije. 

 

@napadaj

 

mrak (zakazi ranije), nislijska mehana, vidin kapija...

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
55 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

bela reka je prosek proseka, isao sam nekoliko puta i vsie me videti nece. 

Bela reka je preskupi ispod proseka prosek

  • Haha 1
Link to comment

Blago vama kad se hranite po restoranima u odnosu na koje je bela reka prosek proseka ( opet kazem ponavljam, iskljucujem okruzenje )

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Lezilebovich said:

Blago vama kad se hranite po restoranima u odnosu na koje je bela reka prosek proseka ( opet kazem ponavljam, iskljucujem okruzenje )

 

ima na desetine restorana u beogradu gde mozes jesti mnogo bolje nego u beloj reci, za mnogo manje para. 

prosto, br je klasicna sns srbija prica. bilo je dobro u pocetku, dobili su mislen preporuku i od tad fusare maksimalno. 

 

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Lezilebovich said:

Blago vama kad se hranite po restoranima u odnosu na koje je bela reka prosek proseka ( opet kazem ponavljam, iskljucujem okruzenje )

e ozb jednom sam bio i nisam se nesto odusevio, mislim da je za slicne novce durmitor dva stepenika iznad (bezobzira na njuske koje tamo dolaze i miseve i pacove koje je moguce videti u samom objektu). BR mi je stvarno ostavila dojam nekakvog gornjeg proseka u prehrambenom smislu, a sam ambijent mi je ono megakicerica, pocev od onog satro fensi namestaja pa do velikih televizora na kojima su dva sata pustali neke konje koje trce na jednom a na drugom neke likove koji ciste grasak.

nisam davno bio po bgd kafanama, ali u tom trenutku mi je durmitor svakako bio ispred, sindjelic takodje, od tih tako oldskul, pa cak i jedna seljacka cubura recimo, ili sa druge onaj splav restoran sto je potonuo, da li suvenir ili tako nesto, a gde su bas imali inovativnu kuhinju za bgd uslove. 

ne kazem da je lose, svakako bih opet jeo tamo ali mi ne bi bio prvi izbor.

  • +1 2
Link to comment

sinđlaja je bio vrlo dobar dok je njime rukovodio onaj matorac, posle je prsao kao lajsna pa su ga rebrendirali u italijansku kuhinju ono taljatele i ta sranja sad više ne znam u kom su fazonu, al ja tamo više neću kročiti

 

durmitor jeste dobar, al zaostaje za belom rekom. doduše bio sam samo dva puta pa možda nisam stekao pravi utisak

 

bela reka meni nije na prvoj liniji preporuke(i bilo koji od tih šatro etno restorana), al pričati o njoj kao o krš restoranu može samo nemač pojma

 

@James Marshall a šta fali guštima, top im je klopa. bar ovo što sam ja jeo

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Svi na forumu nemači pojma osim našeg dobrog kumsare

Najs

 

a sta ces, vole covek dati puno para za osrednju hranu. 

 

edit

durmitor zaostaje za belom rekom. :hail:

Edited by nenad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...