Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

On 12.7.2023. at 22:48, kud u maglu Simoviću said:

obišao sam znameniti bsk borča klupski restoran poznat po prasećim bajaderama. malo su veće od malohrastovskih i na žilijen sečene al to je to, nema neke spec razlike. ovi navodno tuku vikendom po tridesetak prasića po danu što ne verujem da je slučaj u bukoviku

 

ambijent svadbarske hale sa početka XXI veka

 

cene pristojne gradske, 12k za četvoro 1,5 kg pečenja sa sve aperitivima, salatama, palačinkama i kafom na kraju

 


 

odavno nisam video da sad po kafanama rabe knjaz miloš u staklenoj ambalaži od 0,75 lihvari aranđelovački

Sve tačno rečeno.👍

Link to comment
On 13.7.2023. at 11:15, napadaj said:

Baš sam nedavno bio i isto je naručeno 1.5kg pečenja, ali smo bili samo nas dvojica, pa je bilo manje pića i nije bilo slatkog, a račun je bio 6.000. Svejedno ne verujem da piće za još dvoje ljudi i slatkiši mogu da izađu 6.000.

sad sam proverio, kg u bsk je 3800din

Link to comment
On 14.7.2023. at 21:43, igoraki said:

U Zemunu, restoran Gurman, vrlo pristojno sve, a i cene mi deluju normalnije...

 

 

20230714_142526.jpg

 

Prvi test:  lučane i šopska

Link to comment
  • 3 weeks later...

bio u beloj reci, jeo neku rolovanu curetinu, neki kozji sir sa dzemom od ljute paprike, probao gurmasnku, teletini i neki pohovani sir. 

 

hrana nije losa, ali svakako losije od onoga sto zoki radi pod lozom. nikad ne bih za svoj novac jeo u beloj reci a ono krcato. :(

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, nenad said:

nikad ne bih za svoj novac jeo u beloj reci a ono krcato. :(


mislim da je upravo u tome i štos zašto je krcato: tamo niko ne jede za svoj novac. uglavnom jedu za naš.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

:lolol:

 

ne da je losije od zokija, nego su pljeskavice i cevapi losiji i od cirinog drvceta.

 

ima i br svoje konzumente koji vole osrednju hranu za puno para, samo nisam ocekivao da takvih ima i ovde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...