Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Bio danas u Marinadi ... Riba, za moj pojam, odlicna. Riblja corba i ne bas. Video i gradonacelnika, tako da ekipa nije bas prijatna. 
za moje pare tamo sigurno ne idem

Link to comment
On 3. 7. 2023. at 20:55, Lezilebovich said:

Bio danas u Marinadi ... Riba, za moj pojam, odlicna. Riblja corba i ne bas. Video i gradonacelnika, tako da ekipa nije bas prijatna. 
za moje pare tamo sigurno ne idem

tu sam jednom isao na smudja i bio je spektakularan, bas sam se pitao kako se drzi kafana.

r ch je postala retkost za uloviti da valja, ko da se o pticjem mleku radi.

Link to comment

obišao sam znameniti bsk borča klupski restoran poznat po prasećim bajaderama. malo su veće od malohrastovskih i na žilijen sečene al to je to, nema neke spec razlike. ovi navodno tuku vikendom po tridesetak prasića po danu što ne verujem da je slučaj u bukoviku

 

ambijent svadbarske hale sa početka XXI veka

 

cene pristojne gradske, 12k za četvoro 1,5 kg pečenja sa sve aperitivima, salatama, palačinkama i kafom na kraju

 


 

odavno nisam video da sad po kafanama rabe knjaz miloš u staklenoj ambalaži od 0,75 lihvari aranđelovački

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Dosta skuplje od Malog hrasta.

ne verujem da bi ova porudžbina u bukoviku bila značajno manja, i tamo bi išlo preko 10k

Link to comment

Baš sam nedavno bio i isto je naručeno 1.5kg pečenja, ali smo bili samo nas dvojica, pa je bilo manje pića i nije bilo slatkog, a račun je bio 6.000. Svejedno ne verujem da piće za još dvoje ljudi i slatkiši mogu da izađu 6.000.

Link to comment
59 minutes ago, napadaj said:

Baš sam nedavno bio i isto je naručeno 1.5kg pečenja, ali smo bili samo nas dvojica, pa je bilo manje pića i nije bilo slatkog, a račun je bio 6.000. Svejedno ne verujem da piće za još dvoje ljudi i slatkiši mogu da izađu 6.000.


Ako mene povedeš, može bez problema samo na piću.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...