Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Da li je neko imao situaciju da je u restoranu u BG naplacen baksis uz racun, bez pitanja?

Sedelo nas sedmoro u Snezani, pojeli nesto sitno, krece placanje, ostavljam baksis, a kelnerica kaze "Ne treba hvala, vec je uracunato u cenu".

A na racunu cifra dopisana rukom 10% veca od cifre na racunu kao ukupna cifra za placanje.

Cuo sam da je to ideja da se uvede, ali nisam znao da se sprovodi.

Mada, moguce je da je u pitanju i prevara...

Link to comment

Vidim da se zatvorio Submariner u Vojvode Šupljikca i da stoji tabla "rasplet". Jel to znaci da se "zaplet" vratio, da li je to ista ekipa?

Link to comment
On 30. 4. 2023. at 14:37, Tsai said:

Pozdrav iz Pod Lozom

 

#prezderavanje

 

:wub:

 

i to na putu za aerodrom :lolol:  , let mi je za 2 i po sata

  • Wub 1
Link to comment
On 6. 5. 2023. at 22:33, Milosh76 said:

Da li je neko imao situaciju da je u restoranu u BG naplacen baksis uz racun, bez pitanja?

Sedelo nas sedmoro u Snezani, pojeli nesto sitno, krece placanje, ostavljam baksis, a kelnerica kaze "Ne treba hvala, vec je uracunato u cenu".

A na racunu cifra dopisana rukom 10% veca od cifre na racunu kao ukupna cifra za placanje.

Cuo sam da je to ideja da se uvede, ali nisam znao da se sprovodi.

Mada, moguce je da je u pitanju i prevara...

Apsolutno je podmetacina. Baksis u Srbiji placas koliko hoces ali tako ti je kad se baskaris u Knezu :tongue:

  • Haha 2
Link to comment

Bio juče u gruzijskom restoranu u Zemunu, nisam upoznat sa gastronomskom ponudom te zemlje tako da nisam ni znao šta da očekujem, jeo sam neku teletinu, ljutkasto, fino i ukusno ali više mi je kombinacija začina delovala kao za ribu nego za teletinu...generalno prijatno iskustvo, samo su porcije skromne za mene ješnog, nisam ostao gladan ali samo mogao pouzdano i duplu porciju.

Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

restoran bella napoli je tu blizu, blizu keja

hvala. sad cu na google maps pa tamo

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...