Jump to content

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Mi Đa drži moj drugar, njegova žena sprema hranu. Ona je Korejka koja je odrasla u Kini, pa miksuje te dve kuhinje.

Edited by napadaj
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam gde da stavim, pa ajde ovde cu: u poslednje vreme koristim mister D dostavu i sad sam se nakon dugog vremena povezao na Glovo i - cena za iste proizovde iz istih restorana je mnogo veca na Glovu. Valjda uzimaju vecu proviziju. 

  • Hvala 1
Link to comment
On 23. 3. 2023. at 9:19, Profesionalac said:

Jedna preporuka za kul mestašce, nikakvo padanje na dupe - Tranquilo bar (Braće Nedić - isto unutrašnje dvorište zgrada kao i Pietra).

 

Baš opuštena priča, zanimljiv nevelik meni, doduše malo jače cene za taj tip mesta. Apsolutna preporuka cvrčeći škampi.

 

Realno je na granici između ovog topika i onog koordinatinog 

 

Ima li negde da se vidi meni?

Link to comment
On 22.4.2023. at 9:29, Shan Jan said:

Ne znam za njega, ja sam samo jeo u Mi Đa House kod juznog bulevara i on je onako ok, mada su cene dosta jake. Opet, pre toga sam samo jeo u pravim korejskim restoranima u Seulu pa sam mozda razmazen.

 

Ako ti nije mrsko da ides na japansku stranu na NBGu, preporucujem Sushidream, ok cene i super klopa :) 

 

Gde je tačno taj Minđa haos i daj sugestiju šta da naručimo?

Link to comment

Da li neko moze da preporuci mesto u BG gde je pristojna hrana i da ima i muziku, starogradskog tipa tamburasi, klasika dolaze neki slovenci i hrvati, video preporuku za Malu Kolubaru, ali koliko vidim nemaju muziku ponedeljkom

Link to comment

Išao sam u Langouste danas. Svašta sam jeo i sve je bilo ukusno. Ne umem da ponovim šta sam tačno jeo, naručivao je onaj koji nas je vodio na ručak. Cene su komične (krompir salata 1.200 dinara i slično), prostor je prijatan, a konobari ljubazni i profesionalni. Ne verujem da ću ići ponovo u skorije vreme, ali ne mogu ništa loše da kažem.

 

Od mesta u mom fazonu sam opet bio u Radničkom u Đurićevoj i to mi je verovatno omiljeno mesto u gradu za mesište, ne računajući Pod lozom. Dimljena rebra ispod sača bila sjajna, moravski ćevapi standardno prste da poližeš, mešano isto bilo odlično, a ni punjena vešalica se ne izdvaja.

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
Išao sam u Langouste danas. Svašta sam jeo i sve je bilo ukusno. Ne umem da ponovim šta sam tačno jeo, naručivao je onaj koji nas je vodio na ručak. Cene su komične (krompir salata 1.200 dinara i slično), prostor je prijatan, a konobari ljubazni i profesionalni. Ne verujem da ću ići ponovo u skorije vreme, ali ne mogu ništa loše da kažem.
 
Od mesta u mom fazonu sam opet bio u Radničkom u Đurićevoj i to mi je verovatno omiljeno mesto u gradu za mesište, ne računajući Pod lozom. Dimljena rebra ispod sača bila sjajna, moravski ćevapi standardno prste da poližeš, mešano isto bilo odlično, a ni punjena vešalica se ne izdvaja.
 
 

Cene su viśe horor nego komedija...[emoji41]



....shiit has hit the fan.
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...