Jump to content
IGNORED

We Own This City


Grunf

Recommended Posts

6 hours ago, Frank Pembleton said:

Mene je Treme kupila kako je odmicala, baš me uvukla u likove...
 


Hvala, overicu ovo, kapiram da mi se vec svidja NOLA postapokalipticni vajb. :D To me je povuklo i za True Detective, taj mocvarni setting ima neku mistiku i nema ga bas mnogo u popularnoj kulturi. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, igoraki said:

I tako, nije serija naš neka, al kad će nova epizoda...


Pričamo o uzorku™ od 2 epizode. Polako.

  • +1 1
Link to comment

Sporo se razvija, marlo serpiko ... malo me opterecuje ove tri vremenske ravni, i sto moram da lovim datum lad popunjava onaj izvestaj 

i punisher me i dalje nervira

 

nego, kad ce sledeca :D ?

Link to comment

Otaljao sam ove tri epizode i srećom nije još emitovano više od toga...

 

Slabo, mogu slobodno reći kao što sam i očekivao. Ovde je poštovano sve što je lupetano o kvalitetima Žice pri čemu su vazda bivali skrajnuti pravi kvaliteti serije kao  i sve ono što je isticano kao bitno, valjda društveno gledano... Rezultat je,naravno, otužna i pomalo stereotipna serija, koja jedva da dobaci do ironije kao u drugoj epizodi u, recimo, suptilnoj referenci na kraj filma Brewster's Millions...

 

Sve u svemu, očekivano loše...

  • +1 2
Link to comment

Kada već prodaješ foru da mi udariš +1, a onda pričaš o prodavanju "woke culture", čisto da kažem da si složio i sa mojim pominjanjem ironije u serije u kojoj upravo odbacuju to što ti pišeš...

Link to comment
12 hours ago, Bogotac said:

teska sramota,prodavanje "woke culture" sranja 

 

sranje od serije

tebi je problem sadržaj, ne izvedba ? misliš da ima političku agendu sa kojom se ne slažeš ili misliš da je preterana ili ... ?

 

ne kontam uopšte šta znači woke cultura pod navodnicima

Edited by Lezilebovich
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

tebi je problem sadržaj, ne izvedba ? misliš da ima političku agendu sa kojom se ne slažeš ili misliš da je preterana ili ... ?

 

ne kontam uopšte šta znači woke cultura pod navodnicima

Da,politicka agenda jeftino upakovana kroz prizmu policije i njene apsolutne krivice za propadanje grada,uz dodatak ubistva onog lika(Dzordza Flojda).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...